Statistika našeho portálu

  • 102 393 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Chata u Rybáře - Bítov

Bítov

Chata U Rybáře se nachází v malebném kraji Národního parku Podyjí. Díky své poloze a ubytovacím možnostem nabízí příjemné místo pro strávení dovolené, a to jak z pohledu odpočívání, tak z pohledu aktivně stráveného času. Návštěvníky láká především možnost koupání, turistických a cykloturistických cílů, rybolovu či houbaření. Chata U Rybáře je účelně vybavený penzion v chatové oblasti, nabízející …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kopaninky 108, Bítov
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Znojmo
Obec
Bítov

Fotogalerie k článku

Chata U Rybáře se nachází v malebném kraji Národního parku Podyjí. Díky své poloze a ubytovacím možnostem nabízí příjemné místo pro strávení dovolené, a to jak z pohledu odpočívání, tak z pohledu aktivně stráveného času. Návštěvníky láká především možnost koupání, turistických a cykloturistických cílů, rybolovu či houbaření. Chata U Rybáře je účelně vybavený penzion v chatové oblasti, nabízející ubytování v období od jara do podzimu. Penzion je vzdálen cca 90m od vody a 3 km od Státního hradu Bítov, což nabízí široké možnosti rekreačního vyžití. Ubytování v deseti čtyřlůžkových pokojích, vybavených kuchyňkou dvou plotýnkový vařič, lednice, vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem a balkonem s výhledem na vodu a okolí.K dispozici stolní tenis, houpačka a ohniště s posezením, grilem a udírnou. Stálá expozice nejen pro děti Kouzelný svět skřítků.

Možnosti stravování

Restaurace s venkovní terasou, s výhledem na vodu, velkoplošnou televizí. Nabízíme rybí speciality a možnost objednání pečeného selete pro větší skupinu. Možnost uspořádání firemních akcí, rodinných oslav, svateb, školení.

Popis okolí

V okolí obce Bítov je možné navštívit mnoho historických památek - hrad Bítov ZOO, zřícenina hradu Cornštejn, Vranovský zámek, město Slavonice, Dačice, Jemnice, Znojemský hrad a znojemské podzemí, rotunda sv. Kateřiny. Celé Podyjí je pak také protkáno cyklistickými trasami, které se táhnou až k rakouským hranicím.

Tipy na výlet po okolí

V objektu stálá expozice nejen pro děti Kouzelný svět skřítků.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Festival plný chutí

15.06.2024 - 15.06.2024
Hrušovany nad Jevišovkou

Srdce Hrušovan ožije v červnu festivalem plným lahodných pokrmů, lokálních producentů a skvělé hudby.Na hlavním pódiu…

Královský košt Znojmo 2024

26.10.2024 - 26.10.2024
Klášter Louka - Znojmo

Největší pultová degustace českých a moravských vín.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete