Statistika našeho portálu

  • 95 090 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Cinema Palace Hotel - Jíloviště

Jíloviště

Areál hotelu se nachází v krásném přírodním prostředí na hranici hlavního města Prahy a je dostupný MHD nebo z rychlostní komunikace R 4. Okolí hotelu je rájem houbařů a milovníků přírody. Cinema Palace Hotel má aktuální ubytovací kapacitu 41 lůžek. V současnosti je dále rozšiřována na 55 lůžek.Ubytování je možné v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích a dále ve dvou až čtyřlůžkových apartmá…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Všenorská 45, Jíloviště
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Praha-západ
Obec
Jíloviště

Fotogalerie k článku

Areál hotelu se nachází v krásném přírodním prostředí na hranici hlavního města Prahy a je dostupný MHD nebo z rychlostní komunikace R 4. Okolí hotelu je rájem houbařů a milovníků přírody. Cinema Palace Hotel má aktuální ubytovací kapacitu 41 lůžek. V současnosti je dále rozšiřována na 55 lůžek.

Ubytování je možné v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích a dále ve dvou až čtyřlůžkových apartmánech. Prostory jsou luxusně vybaveny v anglickém stylu a jsou pravidelně využívány filmaři k natáčení reklam na exkluzivní výrobky, ale také romantických filmů, seriálů a pohádek. K základnímu vybavení standardních pokojů patří WC včetně bidetu s koupelnou, televize TV + SAT, vlastní filmotéka, minibar, pokojový trezor, telefon s přímou volbou, fax a hi-speed internetové připojení. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje.

Apartmány se skládají ze dvou oddělených místností, dvoulůžkové ložnice a pracovny resp. obývacího pokoje. Koupelny jsou vybaveny vanou, dále samostatným WC včetně bidetu. Součástí pokoje je také televize TV + SAT, vlastní filmotéka, minibar, pokojový trezor, telefon s přímou provolbou, fax a hi-speed internetové připojení. Většina z nabízených pokojů má vlastní balkon nebo terasu. Přízemí a nejbližší okolí hotelu je pokryto wi-fi free zónou. Hotel dále nabízí prostory pro školení, prezentace výrobků a služeb, konference, přednášky nebo semináře včetně ubytování a doplňkových programů. Nabízíme několik konferenčních prostorů o kapacitě 20, 56 a 66 osob, ubytování pro 55 osob a příjemné doplňkové programy a služby.

Možnosti stravování

Hotelová restaurace má kapacitu 66 míst a je ji možné využít také jako konferenční sál, dále pro nejrůznější prezentace, přednášky a semináře. Na hotelovou restauraci navazuje zimní zahrada s kapacitou 56 osob. Tento velice příjemný a oblíbený prostor slouží pro podávání snídaní, obědů, coffee breaků, večeří, rovněž je ho možné využít obdobně jako hotelovou restauraci. Časté jsou zde přípravy rautů, barbecue, ochutnávek vín či taneční zábavy.

Popis okolí

Okolí hotelu je rájem houbařů a milovníků přírody. Tvoří jej lesnaté hřebeny s výhledy na Prahu a soutok Vltavy s Berounkou. Lesy a louky jsou protkané turistickými a cykloturistickými trasami a vybízejí k procházkám nebo vyjížďkám na kolech nebo v kočáru, případně na koních z místní jízdárny. Stezky vedou na romantická místa a zákoutí např. na zámek Zbraslav, kde sídlí Národní galerie se sbírkami asijského umění. Největším lákadlem zůstává historický klenot Evropy Praha. Poloha hotelu umožňuje výbornou dostupnost do centra města a současně nabízí ubytování v klidném a čistém prostředí

Tipy na výlet po okolí

Za zhléhnutí jistě stojí poutní místo Skalka nad Mníškem pod Brdy nebo nedaleká řeka Berounka s malým přívozem, kde na staré dřevěné loďce převáží převoznice. Snadné je navštívit i okolní hrady Karlštejn a vzdálenější Křivoklát. V opačném směru zámek Konopiště nebo dále po R 4 zámek Hluboká a mnoho dalšího.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

úterý 13. duben

Dnes má svátek Aleš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete