Statistika našeho portálu

  • 102 520 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Club pilotů - Bystřice

Bystřice

Romantický penzion se nachází přímo v areálu veřejného vnitrostátního a mezinárodního letiště v Nesvačilech u Bystřice, 45 km od Prahy, 8 km od Benešova.Otevřeno celoročně.10 příjemně zařízených prostorných pokojů s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, minibarem.V objektu moderně vybavené fitness centrum. Útulná restaurace s kapacitou 40 osob, maďarské speciality, vína, pálenky, hotová jídla, dě…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nesvačily 134, Bystřice
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Benešov
Obec
Bystřice

Fotogalerie k článku

Romantický penzion se nachází přímo v areálu veřejného vnitrostátního a mezinárodního letiště v Nesvačilech u Bystřice, 45 km od Prahy, 8 km od Benešova.Otevřeno celoročně.10 příjemně zařízených prostorných pokojů s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, minibarem.V objektu moderně vybavené fitness centrum. Útulná restaurace s kapacitou 40 osob, maďarské speciality, vína, pálenky, hotová jídla, dětská jídla, poháry, dezerty. Rodinné oslavy, menší svatební hostiny či firemní akce, od dubna venkovní terasa.Parkoviště přímo před objektem.

Možnosti stravování

Celodenní stravování,snídané bufetovým způsobem, obědy i večeře výběrem z jídelního lístku, možnost sestavení speciálního menu po dohodě se zákazníkem.

Popis okolí

Penzion se nachází v regionu Posázaví, mikroregion Džbány, který je spojením krásné přírody a aktivního odpočinku.V okolí je velké množství turistických i cyklistických tras, 3 km Golf Resort Konopiště, v Benešově plavecký bazén, venkovní plovárna, tenisové kurty a hřiště.V nedalekém okolí se nachází největší soukromý chov lipických koní v České republice, možnost projížďky kočárem po okolí.

Tipy na výlet po okolí

Státní zámek Konopiště, zámek Jemniště, Hrad Český Šternberk, klášter Sázava, hora Blaník, muzeum motocyklů Konopiště, vojenské technické muzeum Lešany,vyhlídkové lety v místě, projížďky kočárem.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Třebsínské zvonění 2024 - Krňany

05.07.2024 - 06.07.2024
Třebsín 100

Hudební festival pro celou rodinu, zaměřený na country, bluegrass, folk a trampskou muziku

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete