Statistika našeho portálu

  • 100 976 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

CMC Graduate School of Business - Čelákovice

Čelákovice

CMC hotel leží asi 15 km na východ od Prahy, v Čelákovicích. Do jeho nabídky patří ubytovací, stravovací, konferenční a řada doplňkových služeb. Vzhledem k tomu, že je hotel situovaný v blízkosti Prahy, může nabídnout kombinaci příjemného prostředí v centru města se snadnou dostupností a příznivými cenami. CMC, to je ubytování pro více než 52 osob, konferenční prostory – 6 konferenčních sálů a uč…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
5.května 2, Čelákovice
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Praha-východ
Obec
Čelákovice

Fotogalerie k článku

CMC hotel leží asi 15 km na východ od Prahy, v Čelákovicích. Do jeho nabídky patří ubytovací, stravovací, konferenční a řada doplňkových služeb. Vzhledem k tomu, že je hotel situovaný v blízkosti Prahy, může nabídnout kombinaci příjemného prostředí v centru města se snadnou dostupností a příznivými cenami. CMC, to je ubytování pro více než 52 osob, konferenční prostory – 6 konferenčních sálů a učeben, největší pro 60 účastníků, přístup na Internet ze všech pokojů a učeben, komplexní cateringové služby.

 

CENÍK 2013

 

1.7. – 31.8.

 

CENA ZA DVOULŮŽKOVÝ POKOJ BEZ SNÍDANÍ: 570,-KČ

 

1.9. – 31.12.

 

CENA ZA DVOULŮŽKOVÝ POKOJ SE SNÍDANÍ – 1 OSOBA: 900,-KČ

CENA ZA  DVOULŮŽKOVÝ POKOJ SE SNÍDANĚMI – 2 OSOBY: 1250,-kČ

Možnosti stravování

V hotelu CMC je jídelna s celodenním provozem. Do naší základní nabídky patří: bufetové snídaně (bez i s obsluhou), obědy (klasické vícechodové i slavnostní, salátový bar) a večeře (standardní, samoobslužné i s obsluhou). , Občerstvení pro firemní akce.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete