Statistika našeho portálu

  • 101 405 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Cyklocamp pod Landštejnem - Staré Město pod Landštejnem

Staré Město pod Landštejnem

Cyklocamp pod Landštejnem nabízí levné ubytování nejen pro cyklisty v oblasti České Kanady – na "trojmezí" Čech, Moravy a Rakouska.Cyklocamp pod Landštejnem nabízí nejen cyklistům, ale i turistům a příležitostným návštěvníkům České Kanady několik možností levného ubytování. Nejvyužívanější je ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových chatkách (čtyřlůžkové s palandami), případ…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Staré Město pod Landštejnem, Staré Město pod Landštejnem
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Jindřichův Hradec
Obec
Staré Město pod Landštejnem

Fotogalerie k článku

Cyklocamp pod Landštejnem nabízí levné ubytování nejen pro cyklisty v oblasti České Kanady – na "trojmezí" Čech, Moravy a Rakouska.

Cyklocamp pod Landštejnem nabízí nejen cyklistům, ale i turistům a příležitostným návštěvníkům České Kanady několik možností levného ubytování. Nejvyužívanější je ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových chatkách (čtyřlůžkové s palandami), případně chatkách bez postelí (nejlevnější verze ubytování v chatkách - pro uplatnění vlastní výbavy na spaní). Cyklokemp dále umožňuje zvolit spaní ve vlastních spacích pytlích nebo možnost zapůjčení dek a čistého povlečení.

Součástí ceny za ubytování může být parkovné za automobil nebo motocykl, využití elektrické přípojky či poplatek za ubytování Vašeho domácího zvířete. Zdarma nabízíme uschování jízdního kola a některé doplňkové služby Cyklocampu jako dobíjení mobilů či fotoaparátů nebo využití bezdrátového připojení k internetu WI-FI hotspot přímo v areálu Cyklocampu.

Preferujete-li ubytování ve vlastním stanu, karavanu či obytném automobilu, Cyklocamp nabízí dostatečný prostor i pro tyto možnosti. Stan můžete postavit na okraji lesa v klidné části kempu, pro karavany a obytná auta je k dispozici zpevněná plocha.

Popis okolí

Region České Kanady, ve kterém se Cyklocamp pod Landštejnem nachází, skýtá nečekané a masovou turistikou dosud nepoznamenané přírodní krásy, historické a kulturní cíle a řadu příležitostí k aktivnímu odpočinku. Cyklisté zde naleznou pravý cyklistický ráj.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete