Statistika našeho portálu

  • 100 972 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Dita pension - Adršpach

Adršpach

Rodinný penzion nabízí celoroční ubytování v samém srdci CHKO Adršpach-Teplické skály. Kapacita 26 osob,ve 2-4lůžkových pokojích se sprchou a WC, vybavenou kuchyní, lednicí. WIFI. Na rozlehlé zahradě je kolotoč pro děti, ohniště-grilování a osvětlené parkoviště.Pension se nachází ve stylové, citlivě rekonstruované budově bývalé sodovkárny z 1. poloviny 19. století. Tento zdroj kvalitní vody zásob…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Boučnice 203, Adršpach
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Náchod
Obec
Adršpach

Fotogalerie k článku

Rodinný penzion nabízí celoroční ubytování v samém srdci CHKO Adršpach-Teplické skály. Kapacita 26 osob,ve 2-4lůžkových pokojích se sprchou a WC, vybavenou kuchyní, lednicí. WIFI. Na rozlehlé zahradě je kolotoč pro děti, ohniště-grilování a osvětlené parkoviště.

Pension se nachází ve stylové, citlivě rekonstruované budově bývalé sodovkárny z 1. poloviny 19. století. Tento zdroj kvalitní vody zásobuje pension dodnes.

 

Vybavení

kuchyňka se základním vybavením – nádobí, lednice, vařič, varná konvice, stolek, židle, stůl, skříň, lampička, budík

Služby

vlastní vaření, možnost doobjednání snídaní dohodou na místě

Aktivity

Historické pamětihodnosti a turistické cíle, turistika, cykloturistika, horolezectví, koupání

Internet

Wi-Fi v celém objektu

Parkování

u pensionu zdarma – osvětlené

Děti a přistýlky

pevné přistýlky na několika pokojích

Vyjimečnost

Pension se nachází ve stylové, citlivě rekonstruované budově bývalé sodovkárny z 1. poloviny 19. století. Tento zdroj kvalitní vody zásobuje pension dodnes.

Možnosti stravování

Vlastní vaření, možnost doobjednání snídaní dohodou na místě, možnost rezervace v restauraci dle trasy výletu, bufet s možností volného výběru, doplňován alko a nealko nápoji, nabídka vín z Moravy, možnost stravování ve 200m vzdálené restauraci, pension má vlastní zdroj vysoce kvalitní pitné vody, který je pravidelně kontrolován.

Popis okolí

Pension DITA se nachází v atraktivním prostředí Adršpašsko-teplických skal. Rozlehlá přírodní rezervace romantických pískovcových skal je rájem pro příznivce pěších túr. Mnoho značených turistických tras Vás zavede do typických skalních měst i nedalekých Broumovských stěn včetně stolové hory Ostaš.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete