Statistika našeho portálu

  • 101 923 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Domeček Karlov - Malá Morávka

Malá Morávka

Jedná se o samostatně stojící domeček na zahradě u rodinného domu, vhodný pro rodiny s dětmi.Ubytování v domečku můžete využít po celý rok. Připraven je pro Vás pokoj se čtyřmi lůžky a jednou přistýlkou. Ve vybavené kuchyňce s ledničkou, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí si můžete připravit nějakou pochoutku. Teplo v domečku si regulujete sami v prosklených kamínkách. Koupel…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Malá Morávka 65, Malá Morávka
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Bruntál
Obec
Malá Morávka

Fotogalerie k článku

Jedná se o samostatně stojící domeček na zahradě u rodinného domu, vhodný pro rodiny s dětmi.Ubytování v domečku můžete využít po celý rok. Připraven je pro Vás pokoj se čtyřmi lůžky a jednou přistýlkou. Ve vybavené kuchyňce s ledničkou, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí si můžete připravit nějakou pochoutku. Teplo v domečku si regulujete sami v prosklených kamínkách. Koupelna s rohovou vanou a s WC Vám dopřeje příjemnou relaxaci. K dovolené a příjemnému ubytování patří také zábava, kterou si můžete užít při hraní stolního tenisu, šipek, společenských her anebo sledováním televize či poslechu rádia, popřípadě využít gril nebo ohniště k večernímu posezení. Samozřejmostí je možnost připojení k bezdrátovému internetu WiFi. Parkování je přímo u objektu, k dispozici úschovna lyží a kol. Po domluvě lze zapůjčit kola k menší projížďce.

Možnosti stravování

Stravování vlastní v kuchyňce nebo možnost využít restaurací v obci. Nejbližší restaurace je vzdálena 500 m.

Popis okolí

Najdete nás v klidném prostředí u lesa na pomezí obcí Malá Morávka a Karlov. V Malé Morávce je vyhlášena vesnická památková zóna. Nejbližší vlek je vzdálen pouhých 150 m, který se dá využít i jako spoj k větším vlekům vzdálených 500 m. Po náročném denním lyžování se dá dojet ze sjezdovek přímo k nám. Pro náročnější lyžaře jsou k dispozici vleky na Ovčárně, kam se dostanete díky skibusu zastávka 500 m. Pro běžecké nadšence je upraveno 90 km tras, na které lze vyrazit přímo z místa. V létě si můžete užít okolní horskou přírodu a čerstvý vzduch. Projížďkou na kole Vás provedou cyklotrasy, můžete využít i cyklobusy. Nejbližší restaurace je vzdálena 500 m, obchod a autobusová zastávka 1 km.

Tipy na výlet po okolí

Nejvyšší hora Moravy Praděd je vzdálena 13 km. Známé klimatické lázně Karlova Studánka jsou vzdáleny 7 km, můžete navštívit i rezervaci Rejvíz, lázeňská střediska Velké Losiny, Lázně Lipová a Jeseník, hrad Sovinec, zřízeninu hradu Rabštejn, přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně apod. Ideální na prožití klidné dovolené s rodinou nebo přáteli.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Farmářský a řemeslný trh 2024 - Bru…

20.03.2024 - 20.03.2024
Náměstí Míru

Zveme Vás, vaše přátele, známé a sousedy na farmářské a řemeslné trhy v Bruntále.

Farmářský a řemeslný trh 2024 – Krn…

21.03.2024 - 21.03.2024
Krnov

Zveme Vás, vaše přátele, známé a sousedy na farmářské a řemeslné trhy do Krnova

Farmářský a řemeslný trh 2024 – Rým…

28.03.2024 - 28.03.2024
Náměstí Míru

Zveme Vás, vaše přátele, známé a sousedy na farmářské a řemeslné trhy v Rýmařově.

Farmářský a řemeslný trh 2024 - Bru…

11.04.2024 - 11.04.2024
Náměstí Míru

Zveme Vás, vaše přátele, známé a sousedy na farmářské a řemeslné trhy v Bruntále.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete