Statistika našeho portálu

 • 90 631 Akcí v kalendáři
 • 5 378 Ubytovacích zařízení
 • 24 171 Míst a památek

Ermi hotel - Jince

Jince

Jedná se o historický objekt původního sanatoria MUDr. Josefa Šírka z r.1932, jehož kompletní rekonstrukce byla dokončena v srpnu 2008. Náš rodinný hotel s celoročním provozem je umístěn na okraji městyse Jince, ležícím 50 km jihozápadně od Prahy, v klidném prostředí, svou polohou i vybavením ideální jak pro školení, semináře, teambuilding, firemní akce tak i pro rekreační a rodinné po…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Královky/197, Jince
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Příbram
Obec
Jince

Fotogalerie k článku

Jedná se o historický objekt původního sanatoria MUDr. Josefa Šírka z r.1932, jehož kompletní rekonstrukce byla dokončena v srpnu 2008. Náš rodinný hotel s celoročním provozem je umístěn na okraji městyse Jince, ležícím 50 km jihozápadně od Prahy, v klidném prostředí, svou polohou i vybavením ideální jak pro školení, semináře, teambuilding, firemní akce tak i pro rekreační a rodinné pobyty, sportovní, vzdělávací kurzy, rodinné oslavy, svatby … Wellness aktivity ( másáže, kosmetika, manikůra, pedikůra, zábaly, infrasauna, relaxační místnost, pilates, jóga ) pěší turistika, cykloturistika…. Poloha hotelu zajišťuje klidné a příjemné prostředí a ničím nerušený pobyt.

Ubytování

Nabízíme kvalitní ubytování 16 dvoulůžkových s možností přistýlek s celkovou kapacitou 43 lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastním hygienickým zařízením, telefonem, TV s LCD monitorem a WIFI připojením. Snídaně je zahrnuta v ceně pokoje. Ceny již od Kč 595 na osobu a noc.

Možnosti stravování

Kromě klasické nabídky máte jedinečnou možnost ochutnat speciality mezinárodní kuchyně připravované z čerstvých surovin. Nabídka naší kuchyně potěší každého návštěvníka, který si chce vychutnat skvělé jídlo v příjemném prostředí. Nechybí jídla z drůbeže, vepřového, ryb nebo různé druhy salátů. Letní terasa nabízí možnost příjemného posezení ve venkovních prostorách. Je situovaná na sluneční straně a její propojení s restaurací vytváří možnost uspořádat společenské akce, grill party a svatby.

Popis okolí

Hotel Ermi se nachází v jedinečném prostředí Brdské vrchoviny- pouze 40 minut z metropole. Nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou, situovaný v krásném přírodním prostředí Brdské vrchoviny pod lesem " Slonovcem" na pozemku o rozloze 1,9 ha s výhledem na bájný vrch Plešivec.

Tipy na výlet po okolí

 • Zámek Hluboš – 3,5 km
 • Zámek Hořovice – 9 km
 • Zámek Dobříš - 12 km
 • Svátá hora – 10 kmKoněpruské jezkyně – 16 km
 • Jezdecký klub RPETY – 7 km
 • Aqua park Příbram – 12 km
 • Plavecký areál Hořovice – 9 km
 • Hrad Točník – 15 km

Proč si vybrat právě nás:

Perfektní servis a vřelé přivítání.
Nabízíme přátelskou atmosféru rodinného podniku.
Spolehlivě plníme všechna přání a požadavky.
Šetříme Váš rozpočet – našim cílem je dlouhodobá spolupráce.
Celoroční provoz
Tím nejdůležitějším pro nás je Vaše spokojenost !
Těšíme se na Vás !!!

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Dětský halloweenský ples - Obecnice

31.10.2019 - 31.10.2019
Obecnice

31. 10. 2019 se bude konat Dětský halloweenský ples. Všichni strašidla se společně sejdou na temném sále místní…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete