Statistika našeho portálu

  • 95 089 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Euro air camp - Vrchlabí

Vrchlabí

KEMP- leží v turisticky velmi zajímavém regionu Čech s nejvyšším 400mil. let starým pohořím Krkonoše o rozloze 454m2 s nejvyšší horou Sněžka 1602m,které nepatří mezi velehory,ale má vysokohorský charakterklima,flóra,fauna. Svou rozlohou 360km2 patří mezi největší chráněné území střední Evropy a je též chráněným územím organizace Unesco.Kemp se 100 místy je velmi dobře vybaven pro rekreaci s dětmi…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Lanovská 172, Vrchlabí
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Trutnov
Obec
Vrchlabí

Fotogalerie k článku

KEMP- leží v turisticky velmi zajímavém regionu Čech s nejvyšším 400mil. let starým pohořím Krkonoše o rozloze 454m2 s nejvyšší horou Sněžka 1602m,které nepatří mezi velehory,ale má vysokohorský charakterklima,flóra,fauna. Svou rozlohou 360km2 patří mezi největší chráněné území střední Evropy a je též chráněným územím organizace Unesco.Kemp se 100 místy je velmi dobře vybaven pro rekreaci s dětmi i bez dětí pro dobré,ale i špatné počasí.SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ- na hotelové úrovni i pro invalidy,chemické wc,kosmetické boxy,prádelna ,automatické pračky,sušičky,místnost na mytí nádobí,ruční praní,přebalování mimin,bidet a průběžně dbáme na čistotu a hygienu.CHATKY- jsou dvou až čtyřlůžkové prostorné k sezení uvnitř i na terase vybavené šatními skříněmi lůžkovinami vč.povlečení,lednicí a vytápěním. Sociální zařízení je společné s kempem.RECEPCE-Recepce zajišťuje bezplatné kompletní informace o zajímavostech,turistických atrakcích,sportovním vyžití,lékařských službách,výhodných nákupech atd., včetně bezplatné rezervace,případně dopravy,servis,lékařskou pomoc apod. Jsme schopni zajistit různé programy pro kluby,skupiny,včetně stravování,dopravy,průvodce apod. a v mimosezonně nabízíme klidné prostředí a výrazné slevy.V recepci je možno využívat i telefon,počítač s internetem,máme zde i k zapůjčení velmi kvalitní noetbook s internetem a můžete zde využívat i bezdrátový internet na vlastním počítači v okruhu přibližně 50 m od recepce. Součástí recepce je i prodej nopvin,doplňkový prodejpohledy,známky,mapy,informační materiály a knihy a potřeby pro kempaře.Od kempu jezdí pravidelné autobusové linky,speciální cyklobusy a v zimě skibusy.PENSION- v areálu kempu je i pension a letecká škola,informace získáte na telefonu +420499421292 faxem +420499422179 nebo mailem info@lkvr.cz nebo na www.lkvr.cz.

Možnosti stravování

RESTAURACE S BOWLINGEM- a terasou poskytuje sezení pro 120 osob se širokým sortimentem velmi dobrých českých jídel,moučníků,specialit,zmrzlinových pochoutek,nápojů,speciálních míchaných nápojů,míchaných káv a ostatních teplých i chlazených nápojů. Ráno zajišťujeme snídaně formou švédského stolu a prodej širokého sortimentu pečiva, HERNA-u restaurace je hojně využívaná s velkým výběrem hracích automatů pro děti i dospělé a se společenskou místností je vhodným doplňkem do nepříznivého počasí.

Popis okolí

V kempu můžete využívat tenis,volejbal,nohejbal,stolní tenis dětský koutek s houpačkami prolejzačkami,kolotočem a domečkem,trampolíny,25m dlouhý bazén s výškou vody od 40cm do 160cm ....

Tipy na výlet po okolí

TURISTIKA-Krkonoše jsou ideálním místem pro vysokohorskou pěší i cyklo turistiku,díky husté síti dobře značených tras,lanovek,turistických zajímavostí zde najdou uspokojení více i méně zdatní turisté. V zimním období díky vynikajícím sněhovým podmínkám,velkému množství skiparků a husté síti vysokohorských běžeckých tras jsou Krkonoše i rájem zimní turistiky.VOLNÝ ČAS- v blízkém okolí kempu je mnoho možností jak využít volný čas-zastřešené aquaparky,jízdárny,golfové hřiště,tenis,historické stavby,muzea,zimní stadion,vyhlídkové lety,galerie,historie výroby skla, letní bobová dráha,rafting,kanoe,čtyrkolky,horolezecké stěny,paintball,rybolov,lanový dětský park,vodní atrakce,vodopády,skvostné skalní útvary, zoo a mnoho přírodních krás.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Příměstský in-line víkend 2021 - Če…

12.06.2021 - 13.06.2021
Černý Důl

Víkendový kemp v Černém Dole je pro děti i dospělé. Je zkrácenou variantou našich prázdninových příměstských táborů.…

Příměstský cyklo víkend 2021 - Čern…

12.06.2021 - 13.06.2021
Černý Důl

Víkendový kemp v Černém Dole je určen pro děti i dospělé. Je zkrácenou variantou našich prázdninových příměstských…

Příměstský cyklo kemp 2021 - Trutnov

09.08.2021 - 13.08.2021
ZŠ Mládežnická

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Příměstský cyklo kemp 2021 - Trutnov

16.08.2021 - 20.08.2021
ZŠ Mládežnická

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pondělí 12. duben

Dnes má svátek Julius

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete