Statistika našeho portálu

  • 90 119 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 169 Míst a památek

EuroAgentur Hotel Royal Esprit - Praha

Praha

Stylové hotelové pokoje přináší příjemnou atmosféru odpočinku, elegantní nábytek a vybavení zaručují oddych a relaxaci. Společenské centrum pěší zony na Václavském náměstí nabízí řadu stylových restaurací, kaváren a zábavných podniků. Blízkost centrálních firem, bank, sídel společností je výhodné pro hosty obchodního zaměření. Svá jednání mohou organizovat přímo v hotelu v konferenčním salonku s …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
5, Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Stylové hotelové pokoje přináší příjemnou atmosféru odpočinku, elegantní nábytek a vybavení zaručují oddych a relaxaci. Společenské centrum pěší zony na Václavském náměstí nabízí řadu stylových restaurací, kaváren a zábavných podniků. Blízkost centrálních firem, bank, sídel společností je výhodné pro hosty obchodního zaměření. Svá jednání mohou organizovat přímo v hotelu v konferenčním salonku s vyhlídkovu terasou nebo v mnoha přilehlých restauracích.

Možnosti stravování

Hotelová restaurace ve stylu Art-Deco nabízí 36 míst. V době oběda zde hosté mohou využít výhodného poledního menu za 95,- Kč. Restaurace je otevřena denně od 11:00 do 24:00 hodin jak pro hotelové hosty, tak pro veřejnost.

Popis okolí

EuroAgentur Hotel Royal Esprit se nachází v přímé blízkosti historického, obchodního a společenského centra Prahy. Ubytování v hotelu je nerušeno okolím, klidné pěší zony jsou předpokladem příjemně strávených odpočinkových chvil. Celé centrum je vzdáleno od hotelu pěšky do 15 minut. Pěší dostupnost metra dává hostům možnost rychlého přesunu v rámci celé Prahy.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

LUSTR festival ilustrace - Praha

19.09.2019 - 24.09.2019
Praha

LUSTR — festival současné autorské ilustrace a největší výstava ilustrátorů u nás. V šesti nabitých dnech nabídne…

Babí léto v kurzech kreativní dílny…

20.09.2019 - 22.09.2019
Kurzovna Aladine

Opravdu si myslíte, že s nástupem září končí zábava a začínají jen samé povinnosti? Kdepak! Babí léto je plné inspirace…

Komentovaná prohlídka: Viktoriánská…

21.09.2019 - 22.09.2019
Muzeum Kouzlo starých…

Přijďte zjistit jako probíhalo těhotenství, porod a výchova dětí ve viktoriánské éře.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete