Statistika našeho portálu

  • 102 528 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

EuroAgentur Hotel San Remo - Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

EA Hotel San Remo Mariánské Lázně je velmi útulný hotel v tichém prostředí, jehož dostavba a rekonstrukce byla dokončena v roce 2002.EA Hotel San Remo Mariánské Lázně je specialista na léčení a na léčebné, lázeňské, relaxační, wellness, golfové a lyžařské pobyty. Hotel je nestátní zdravotnické zařízení. Pod dohledem lékařského personálu probíhají rehabilitační programy z oblasti fyziatrie, balneo…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zeyerova 161, Mariánské Lázně
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Cheb
Obec
Mariánské Lázně

Fotogalerie k článku

EA Hotel San Remo Mariánské Lázně je velmi útulný hotel v tichém prostředí, jehož dostavba a rekonstrukce byla dokončena v roce 2002.EA Hotel San Remo Mariánské Lázně je specialista na léčení a na léčebné, lázeňské, relaxační, wellness, golfové a lyžařské pobyty. Hotel je nestátní zdravotnické zařízení. Pod dohledem lékařského personálu probíhají rehabilitační programy z oblasti fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace. Hotel nabízí 47 pokojů.

Možnosti stravování

Příjemné chvíle odpočinku mohou hosté strávit v lesoparku hotelu s nádhernou zelení, v restauraci nebo v hotelové hale, kde se podává široký výběr minutkových jídel, pohárů a zákusků. Pro relaxaci a oddych je určeno příjemné posezení u krbu a živé hudby.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete