Statistika našeho portálu

  • 101 405 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Garni Hotel ZELNÁ MARÍNA - Vrchlabí

Vrchlabí

Garni Hotel Zelená Marína je situován na okraji centra krkonošského města Vrchlabí. Hotel nabízí pobyt v klidném horském prostředí pro celoroční dovolenou a odpočinek. Velkou výhodou hotelu je poloha nedaleko lyžařských vleků, koupaliště a dostupnosti krásy krkonošských hor. Svým umístěním je vhodný nejen pro turisty nebo sportovce, ale i obchodníky a manažery firem. Spokojeni budou také senioři …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pražská/594, Vrchlabí
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Trutnov
Obec
Vrchlabí

Fotogalerie k článku

Garni Hotel Zelená Marína je situován na okraji centra krkonošského města Vrchlabí. Hotel nabízí pobyt v klidném horském prostředí pro celoroční dovolenou a odpočinek. Velkou výhodou hotelu je poloha nedaleko lyžařských vleků, koupaliště a dostupnosti krásy krkonošských hor. Svým umístěním je vhodný nejen pro turisty nebo sportovce, ale i obchodníky a manažery firem. Spokojeni budou také senioři a rodiny s dětmi, kteří mají vyšší nároky na kvalitu služeb. Hotel je připraven nabídnout ty nejlepší ubytovací a stravovací služby včetně kompletního servisu.

Možnosti stravování

Letní zahradní restaurace Celoročně je v provozu i zahradní restaurace Špek Stube. Stranou, od hluku z ulice, vybízí k příjemnému posezení, občerstvení s možností vidět své ratolesti na zajímavých dřevěných atrakcích, houpačkách a prolézačkách. Mimo nabídku čerstvě grilovaných kolen, žeber, kuřat, steaků, hotových jídel a zeleninových salátů, nabízíme i speciální druhy dezertů, domácích moučníků, zmrzlinových pohárů a palačinek. Zahrada je hojně využívána i pro pořádání soukromých i firemních zahradních slavností "garten party" a společenských "grill party" s hudbou. Restaurace má kapacitu 70 míst. Letní obsluhovaná zahrádka má kapacitu 50 míst. Letní samoobslužná zahrada má kapacitu 100 míst.

Popis okolí

 

  • V blízkosti hotelu cca 800m je městské koupaliště – rybník zvaný "Kačák". V rybníce je možné se za slunných letních dnů na místní plovárně i s dětmi osvěžit a občerstvit. Pokud jste majitelem rybářského lístku, můžete na "Kačáku" provozovat své rybářské umění.
  • Hosté, kteří upřednostňují aqua centra, jistě navštíví Aqua Park s tobogánem ve Špindlerově Mlýně nebo zajedou do bazénu v Jilemnici.
  • V okolí hotelu jsou místní mírné lyžařské vleky - Imlaufův a Kebrlův kopec. Tyto sjezdovky jsou určené pro méně zkušené lyžaře, děti a seniory. Fungují zde profesionální Školy lyžování. Z autobusové zastávky cca 70m od hotelu se autobusem dostanete do vyhlášeného lyžařského areálu Herlíkovice se sjezdovkou 1400m. Špindlerův Mlýn a jeho lyžařské areály je vzdálen jen 12 km od hotelu. Další zimní střediska – Harrachov, Černý Důl, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou a Mladé Buky jsou též dobře dostupné.
  • Pro milovníky pohledů z ptačí perspektivy nabízí možnost vyhlídkových letů nad Krkonošemi a okolím místní letiště.
  • Golfové hřiště "Grund" v nedalekých Mladých Bukách cca 12 km poskytuje zábavu pro vyznavače zeleného greenu.
  • Okolí hotelu poskytuje možnosti mnoha výletů a zábavy. Pokud vás již omrzela pěší turistika, nabízíme jízdu na kole po vyznačených cyklostezkách, jízdu na koni nebo případně projížďku kočárem. Můžete si zahrát tenis na místních tenisových kurtech nebo zahrát sqvosch nebo bowling. Vaše děti potěšíte návštěvou místního Krkonošského muzea, prohlídkou Zámeckého parku ve Vrchlabí nebo nezapomenutelným výletem do nedaleké Zoologické zahrady se Safari ve Dvoře Králové nad Labem.
  • Z našeho hotelu není daleko na rybníky, hrady a skály do Českého ráje a do skalního labyrintu Adršpach.

Tipy na výlet po okolí

Krkonoše jsou hornatá oblast ležící na území České republiky a Polska. Nejvyšší horou Krkonoš a zároveň dominantou Východních Krkonoš je Sněžka 1.602 m.n.m ležící na hranici ČR a Polska. Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky a zároveň patří mezi nejnavštěvovanější. Na jejich území pramení významná řeka Labe, nachází se zde několik vodopádů z nichž nejvyšší je Pančavský se 140 m, mnoho dalších přirozených toků a lesů, rašeliniště, horské a alpinské louky nebo opuštěné lomy. Mezi turistické zajímavosti zcela jistě patří také dvě ledovcová jezera a několik malých jezírek. Krkonoše se také, i přes svou malou rozlohu, vyznačují neobvykle bohatou faunou a flórou. Na území Krkonoš byla v roce 1963 vyhlášen Krkonošský národní park s rozlohou 54.969 ha. Přes 1.300 druhů kvetoucích rostlin, 50 savců, 160 ptáků, 800 km letních i zimních značených cest, 14 lanovek, cca 400 vleků a více jak 500 km udržovaných běžeckých tratí, velký počet přírodních krás i turistických zajímavostí nebo několik významných památek, dává velké množství příležitostí k prožití letní i zimní dovolené pro náročné i rodiny s dětmi. Své zde naleznou i vyznavači cykloturistiky. Lyžování je bezesporu nejoblíbenějším zimním sportem. Pro lyžování na horách v Čechách nenajdete lepší lokalitu než v Krkonoších. Krkonoše jsou právem považovány za lyžařský ráj, a to jak pro sjezdové lyžování tak i běžky. Ve většině lyžařských areálů jsou samozřejmostí upravené sjezdovky a běžecké tratě, školy lyžování, půjčovny lyží, skibusy a v řadě míst i stále oblíbenější noční lyžování. Horská turistika přináší pocit radosti, uvolnění a znovunabití energií. Někdy se do krásné přírody vydáváme hledat klid, jindy turistika přínáší adrenalinové zážitky, někdy utíkáme do samoty, jindy utužujeme nebo vytváříme mezilidské vztahy.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Punkový koncert: SPS slaví 35 let +…

02.12.2023 - 02.12.2023
KlonDike music club

Zveme vás na punkový koncerty v Peci pod Sněžkou. Vystoupí kapely SPS (slaví 35 let od vzniku kapely), VHS a Driák.

Snow Film Fest 2023 - Pec pod Sněžk…

12.12.2023 - 14.12.2023
KlonDike music club

Zveme vás na další ročník filmového festivalu zimních sportů Snow Film Fest do Pece pod Sněžkou.

ELEKTRÏCK MANN - Holky jsou nahoře …

15.12.2023 - 15.12.2023
KlonDike music club

Chlastám – protože musím, hulim – protože musím, prachy nemám – protože musím, na KlonDike do Pece na koncert Elektrïck…

Narozeniny KlonDiku 11 2023 - Pec p…

16.12.2023 - 16.12.2023
KlonDike music club

Hudební klub KlonDike slaví 11. narozeniny a to znamená jediné, obří oslavu!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete