Statistika našeho portálu

  • 87 120 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Golf hotel Austerlitz - Slavkov u Brna

Na Golfovém hřišti 1510, Slavkov u Brna

Golf hotel Austerlitz * * * ve Slavkově u Brna nabízí ubytování ve 30ti dvoulůžkových pokojích v 6ti samostaných bungalovech. Restaurace se dvěma oddělenými salónky nabízí krásný výhled na golfové hřiště, nekuřácké prostředí a výbornou kuchyni. Vhodné pro konání rodinných oslav a firemních akcí. Parkování a wifi v restauraci zdarma. Přijďte i Vy ochutnat skvělou kuchyni a posedět v klidném prostř…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Na Golfovém hřišti 1510, Slavkov u Brna
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Vyškov
Obec
Slavkov u Brna

Fotogalerie k článku

Golf hotel Austerlitz * * * ve Slavkově u Brna nabízí ubytování ve 30ti dvoulůžkových pokojích v 6ti samostaných bungalovech. Restaurace se dvěma oddělenými salónky nabízí krásný výhled na golfové hřiště, nekuřácké prostředí a výbornou kuchyni. Vhodné pro konání rodinných oslav a firemních akcí. Parkování a wifi v restauraci zdarma. Přijďte i Vy ochutnat skvělou kuchyni a posedět v klidném prostředí.

Možnosti stravování

Stravování je možné v restauraci, která náleží k hotelu. Otevírací doba je od 7.00 do 22.00 hodin. Nabízí možnost kompletního celodenního stravování od snídaní až po večeře. Každý měsíc pořádáme speciální akce zaměřené na jedno téma nebo kuchyni např. rybí hody, dny chřestu, zvěřina.... Možnost objednání i vícechodových menu pro Vaši speciální příležitost.

Popis okolí

Golf hotel Austerlitz je novou lokalitou na golfovém hřišti ve Slavkově u Brna. Golfové hřiště se rozkládá na konci města, tzn. v klidné části Slavkova. V blízkém okolí se nachází sportovní centrum ve středu města. Klienti si zde mohou zahrát bowling, squash a jiné aktivity. Vedle hotelu je venkovní veřejné koupaliště, střelnice a tenisové kurty. Nedaleko hotelu lze také zajistit masážní a relaxační služby.

Tipy na výlet po okolí

Město Slavkov u Brna a jeho okolí je nádhernou památkou Napoleonské bitvy. Každým rokem město Slavkov u Brna pořádá rekonstrukci této bitvy, zámek Slavkov pořádá výstavy týkající se bitev, a v blízkém okolí směrem do Brna se nacházejí přírodní kulturní památky Napoleona jako např. Mohyla míru ve vesničce Prace nebo kopec Žuráň s památeční deskou na Napoleona v blízkosti Brna. Směrem na Slovensko můžete zavítat do nedalekých vinných sklípků a ochutnat pravé jihomoravské víno.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Nabucco Openair tour 2019 - Slavkov…

12.08.2019 - 12.08.2019
Slavkov u Brna

NABUCCO - monumentální opera pod širým nebem!

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

27.04.2019 - 27.04.2019
Besední dům - 2.patro,…

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí.

Pálení čarodějnic - Vyškov

30.04.2019 - 30.04.2019
Hřiště Kačenec

Akci pořádá Občanský spolek Nouzka, k tanci a poslechu hraje hudební skupina Evoluce.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete