Statistika našeho portálu

  • 91 394 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Golf hotel Austerlitz - Slavkov u Brna

Slavkov u Brna

Golf hotel Austerlitz * * * ve Slavkově u Brna nabízí ubytování ve 30ti dvoulůžkových pokojích v 6ti samostaných bungalovech. Restaurace se dvěma oddělenými salónky nabízí krásný výhled na golfové hřiště, nekuřácké prostředí a výbornou kuchyni. Vhodné pro konání rodinných oslav a firemních akcí. Parkování a wifi v restauraci zdarma. Přijďte i Vy ochutnat skvělou kuchyni a posedět v klidném prostř…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Na Golfovém hřišti 1510, Slavkov u Brna
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Vyškov
Obec
Slavkov u Brna

Fotogalerie k článku

Golf hotel Austerlitz * * * ve Slavkově u Brna nabízí ubytování ve 30ti dvoulůžkových pokojích v 6ti samostaných bungalovech. Restaurace se dvěma oddělenými salónky nabízí krásný výhled na golfové hřiště, nekuřácké prostředí a výbornou kuchyni. Vhodné pro konání rodinných oslav a firemních akcí. Parkování a wifi v restauraci zdarma. Přijďte i Vy ochutnat skvělou kuchyni a posedět v klidném prostředí.

Možnosti stravování

Stravování je možné v restauraci, která náleží k hotelu. Otevírací doba je od 7.00 do 22.00 hodin. Nabízí možnost kompletního celodenního stravování od snídaní až po večeře. Každý měsíc pořádáme speciální akce zaměřené na jedno téma nebo kuchyni např. rybí hody, dny chřestu, zvěřina.... Možnost objednání i vícechodových menu pro Vaši speciální příležitost.

Popis okolí

Golf hotel Austerlitz je novou lokalitou na golfovém hřišti ve Slavkově u Brna. Golfové hřiště se rozkládá na konci města, tzn. v klidné části Slavkova. V blízkém okolí se nachází sportovní centrum ve středu města. Klienti si zde mohou zahrát bowling, squash a jiné aktivity. Vedle hotelu je venkovní veřejné koupaliště, střelnice a tenisové kurty. Nedaleko hotelu lze také zajistit masážní a relaxační služby.

Tipy na výlet po okolí

Město Slavkov u Brna a jeho okolí je nádhernou památkou Napoleonské bitvy. Každým rokem město Slavkov u Brna pořádá rekonstrukci této bitvy, zámek Slavkov pořádá výstavy týkající se bitev, a v blízkém okolí směrem do Brna se nacházejí přírodní kulturní památky Napoleona jako např. Mohyla míru ve vesničce Prace nebo kopec Žuráň s památeční deskou na Napoleona v blízkosti Brna. Směrem na Slovensko můžete zavítat do nedalekých vinných sklípků a ochutnat pravé jihomoravské víno.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Pohádkoland 2020 - Brno

20.06.2020 - 20.06.2020
Slavkov u Brna

3. ročník největšího rodinného festivalu - POHÁDKOLAND 2020!

Kurz výroby sýrů - Bučovice

14.12.2019 - 14.12.2019
Družstevní 201

Odpolední kurz pro všechny milovníky sýrů, kteří se chtějí naučit a vyrábět si vlastní produkty z mléka v domácích…

Vánoce v ZOO - Vyškov

14.12.2019 - 14.12.2019
ZOO Park Vyškov

Tradiční jarmark řemeslníků a domácích tvořivců, bazar hraček, knížek a dárků, živý hanácký betlém.

Vánoční sýraření - Bučovice

21.12.2019 - 21.12.2019
Družstevní 201, Bučovice

Pro všechny milovníky sýrů, kteří se chtějí naučit a vyrábět si vlastní produkty z mléka v domácích podmínkách. Naučíte…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete