Statistika našeho portálu

  • 84 815 Akcí v kalendáři
  • 5 368 Ubytovacích zařízení
  • 24 149 Míst a památek

Holiday Inn Brno - Brno

Křižkovského 20, Brno

Hotel Holiday Inn Brno je luxusní pětihvězdičkový hotel poskytující vysoký standard ubytování a kongresových služeb. Kapacita hotelu: 201 nově rekonstruovaných klimatizovaných pokojů, včetně 40 nadstandardních exekutivních pokojů a 9 apartmá. Pokojová služba je k dispozici hostům 24 hodin denně. Připojení na vysokorychlostní internet zdarma ve všech pokojích. V ceně ubytování je také vstup do fit…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Křižkovského 20, Brno
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

Hotel Holiday Inn Brno je luxusní pětihvězdičkový hotel poskytující vysoký standard ubytování a kongresových služeb. Kapacita hotelu: 201 nově rekonstruovaných klimatizovaných pokojů, včetně 40 nadstandardních exekutivních pokojů a 9 apartmá. Pokojová služba je k dispozici hostům 24 hodin denně. Připojení na vysokorychlostní internet zdarma ve všech pokojích. V ceně ubytování je také vstup do fitness a sauny. Za poplatek jsou k dispozici masáže a solárium. Hotel Holiday Inn Brno je ideálním místem pro pořádání kongresu všech typů. Nabízí možnost pronájmu 5 salónků a kongresové haly pro až 600 osob. Parkování je přímo u hotelu na non-stop hlídaném parkovišti, které nabízí dostatek parkovacích míst.

Možnosti stravování

Bohatá bufetová snídaně je podávána v restauraci Brasserie denně od 6:30 do 10:30 hod., o víkendech od 6:30 do 11:30 hodin. Ideálním startem do nového dne je snídaňový bufet s širokým výběrem jídel studené a teplé kuchyně. Novinkou je příprava vaječných pokrmů před zraky hostů a to z přísad, které si host sám vybere. Kvalitní káva, velký výběr čajů a ovocných šťáv, křehké teplé croissanty jsou samozřejmostí. Breakfast Check-outKe zvláštnostem patří i možnost check-out tj. uzavření hotelového účtu přímo při snídani u stolu. Host tak začíná svůj den bez zbytečných stresů a čekání v řadě na recepci hotelu při ranní špičce. Restaurace ProminentJedinečné místo pro setkání s přáteli nebo kolegy při výjimečném jídle připravovaném před zraky hostů a to v romantickém prostředí s příjemnou obsluhou.Lobby BarI Lobby Bar skýtá příjemné prostřední pro malá pracovní setkání u kávy nebo odpočinek po náročném dni u míchaného nápoje či jiného drinku. Hostům je k dispozici kulečník, šipky a také přenos všech důležitých sportovních nebo kulturních událostí na plátno o velikosti 1,5 x 2 m. Nabídka drobného občerstvení i teplých jídel je k dispozici až do 01.00 hod.

Popis okolí

Holiday Inn Brno se nachází v klidném prostředí a je ideálním místem pro odpočinek. V bezprostřední blízkosti hotelu je brněnské výstaviště. Historické centrum města je vzdáleno jen několik minut jízdy či 10-15 minut chůze od hotelu hrad Špilberk, katedrála Sv Petra a Pavla, muzea, divadla, galérie, kina, nákupní centrum Vaňkovka.

Tipy na výlet po okolí

Hotel Holiday Inn je vhodným východiskem pro poznání jihomoravské metropole i jejího okolí. Během krátké cesty do centra města se otevírá pohled na obě jeho dominanty – chrám svatého Petra a Pavla a na Špilberk, nedobytnou pevnost a později neblaze proslulý žalář. Brno najdeme i na mapě UNESCO, a to díky funkcionalistické vile Tugendhat, jedné z prvních moderních staveb, zařazených na prestižní seznam přírodního a kulturního dědictví.Brno má velice zajímavé okolí, bohaté na přírodní i historické památky. K těm prvním patří Moravský kras, vápencové území, zahrnující řadu zajímavých podzemních i povrchových jevů. Symbolem Moravského krasu je 138 metrů hluboká propast Macocha. Jejím dnem protéká podzemní říčka Punkva, po jejíž hladině proplouvají návštěvníci při návštěvě Punkevních jeskyní zpět na zemský povrch. Na dohled od brněnských hradeb proběhlo v roce 1805 do té doby největší válečné střetnutí - slavkovská bitva. Francouzský císař Napoleon zde díky nové taktice porazil početně silnější spojenecká rusko – rakouská vojska.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Vánoce v Galerii Vaňkovka - Brno

01.12.2018 - 24.12.2018
Galerie Vaňkovka

Galerie Vaňkovka nabídne před Vánoci návštěvníkům limuzínový servis či soutěž o auto

SmartTalk: Jak na LinkedIn - Brno

11.12.2018 - 11.12.2018
Kino Scala

Naučte se, jak využít LinkedIn ve svůj prospěch! Efektivní marketingový nástroj pro zaměstnance, freelancery, firmy i…

Xindl X - KC Semilasso

13.12.2018 - 13.12.2018
KC Semilasso, Palackého…

Xindl X oslaví 10 let na scéně a čeká ho mimořádně nadupaný rok 2018.Během oslav seznámí fanoušky se svými SEXY EXITY a…

Společnost budoucnosti - Brno

08.01.2019 - 08.01.2019
Rooseveltova 14

Beseda na téma vývoj společnosti a ekonomiky v příštím období.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete