Statistika našeho portálu

  • 100 972 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Holiday Village Martina - Lomnice nad Lužnicí

Lomnice nad Lužnicí

HOLIDAY VILLAGE Martina se skládá ze 4 prázdninových nově postavených domků na vysoké úrovni. Domy jsou v bezprostřední blízkosti, ale každý má svoje soukromí, parkovací možnosti pod uzavřením, atrakce pro děti, místo pro posezení a grilování. Všechny domy jsou bezbariérové, hendikepovaní hosté jsou velmi vítáni Dům typu LIBUŠE je přízemní a celkově bezbariérový. Domy typu MARTINA mají…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Za Chmelnicí/643, Lomnice nad Lužnicí
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Jindřichův Hradec
Obec
Lomnice nad Lužnicí

Fotogalerie k článku

HOLIDAY VILLAGE Martina se skládá ze 4 prázdninových nově postavených domků na vysoké úrovni. Domy jsou v bezprostřední blízkosti, ale každý má svoje soukromí, parkovací možnosti pod uzavřením, atrakce pro děti, místo pro posezení a grilování. Všechny domy jsou bezbariérové, hendikepovaní hosté jsou velmi vítáni Dům typu LIBUŠE je přízemní a celkově bezbariérový. Domy typu MARTINA mají bezbariérové přízemí. Možnost psa za poplatek. Servisní a recepční služby jsou v místě. Dětská postýlka, židlička a vanička v domě zdarma.

Možnosti stravování

Vlastní. Snídaňový koš na první snídani připraven.

Popis okolí

HOLIDAY VILLAGE Martina se nachází nedaleko Třeboně, v městečku Lomnice nad Lužnicí, kde strávíte ideální dovolenou. Relaxace, léčení, romantické chvíle, cyklistika i golf v blízkosti mnoha rybníků, cyklostezek, řek a lesů Třeboňska Příjemně zařízený HOLIDAY VILLAGE Martina je u malého rybníka, mimo trasy veškeré nákladní a kamionové dopravy. Svou jedinečnou polohou nabízí naprostý klid, ale přitom má výbornou dostupnost k historickým místům Jižních Čech: České Budějovice 24 km, Třeboň 10km, Hluboká nad Vltavou 37 km, Jindřichův Hradec 30 km. Možnost autobusové dopravy cca 250 m od HOLIDAY VILlAGE Martina nebo vlakové dopravy cca 350 m od HOLIDAY VILlAGE Martina. Obchod cca 200m, centrum lékárna, restaurace, další nákupní možnosti cca 500m.

Tipy na výlet po okolí

HOLIDAY VILLAGE Martina má neocenitelného pomocníka v blízkém městě Třeboň, kde najdete prakticky všechno, co můžete potřebovat ke svému štěstí: léčení, relaxace, fitness, bazén, sauna, Bertiny lázně, Lázně Aurora, tenis, squash, půjčovna kol a lodí, vyhlídkové plavby motorovou lodí, jachting, jízda na koni, bowling a kuželky, minigolf, horolezecká stěna, vyhlídkové lety…všechno Třeboň. Některá golfová hřiště v blízkosti: Hluboká nad Vltavou cca 37 km, Nová Bystřice cca 35 km, Haugschlag cca 38 km….

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete