Statistika našeho portálu

  • 91 124 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

HolidayPark Mlázovy - zámecký penzion

Kolinec

Zámecký penzion HolidayPark Mlázovy Vám poskytne pohodlné ubytování v kategorii ***. Připravili jsme pro Vás útulné, zajímavě řešené a prakticky zařízené dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje a také čtyř a šestilůžkové apartmány. Ze všech apartmánů a pokojů v přízemí je přímý přístup ven na vlastní velkou a prosluněnou terasu se zahradním nábytkem a slunečníkem, obklopenou zelení. Apartmány a pokoje v p…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Mlázovy/1, Kolinec
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Klatovy
Obec
Kolinec

Fotogalerie k článku

Zámecký penzion HolidayPark Mlázovy Vám poskytne pohodlné ubytování v kategorii ***. Připravili jsme pro Vás útulné, zajímavě řešené a prakticky zařízené dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje a také čtyř a šestilůžkové apartmány. Ze všech apartmánů a pokojů v přízemí je přímý přístup ven na vlastní velkou a prosluněnou terasu se zahradním nábytkem a slunečníkem, obklopenou zelení. Apartmány a pokoje v přízemí jsou přístupné přímo z nádvoří samostatnými vstupy. Pokoje v patře jsou přístupné společným schodištěm a chodbou.V areálu je nádherné koupací přírodní jezírko s čistou vodou a s brouzdalištěm pro děti, dětské hřiště a dětský koutek. Můžete posedět na terase pod slunečníkem a dát si zmrzlinu, kávu či točené pivo. Pokoje a apartmány jsou vybaveny kuchyňskými kouty s ledničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí a elektr. dvouvařičem, mají vlastní sociální zařízení s vyhřívanými podlahami a TV. V recepci je možnost připojení WIFI k internetu. V anglickém parku můžete relaxovat nebo si zahrát kuželky. Dále můžete hrát obří šachy nebo dámu. Koupat se můžete v přírodním skalním jezírku přímo v areálu. Vzhledem k tomu, že penzion disponuje velkým sálem, je vhodný také pro různé akce - školení, svatba, sportovní soustředění, koncerty, zábavy apod. Prostory penzionu jsou nekuřácké.

Možnosti stravování

Penzion poskytuje snídaně po většinu roku formou bufetu - šv. stůl, pro skupiny i obědy a večeře. Možnost vlastního vaření ve vybavených kuchyňkách: chladnička, mikrovlnka, konvice, vařič, nádobí,.... Stylová restaurace U Podkovy je ve vzdálenosti cca 200 m od penzionu.

Popis okolí

Součástí zámeckého penzionu je upravený anglický park. Penzion leží v malebné krajině Pošumaví. V Mlázovech se nachází Pohádková chaloupka, jezdecký ranč Fantazie a ohrada s daňky. Nedaleko Mlázov je Lama farma s možností vycházek s lamami. Nedaleko Mlázov leží hrad Velhartice a další památky.

Tipy na výlet po okolí

Hrad Velhartice, hrad Rabí, rozhledna Svatobor u Sušice, Sušice, Klatovy, široká oblast Šumavy. Vhodné pro cyklisty.Nabízíme možnost výletu na vozítku SEGWAY, k dispozic máme dva kusy. Připravili jsme pro Vás několik tras do okolí Mlázov. Jedinečný zážitek

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Rozsvícení vánočního stromku - Klat…

29.11.2019 - 29.11.2019
Náměstí Míru, Klatovy

Tradiční akce s kulturním programem za účasti plzeňského biskupa Mons. ThLic. Tomáše Holuba, Th.D. a starosty města…

Slavnostní rozsvícení vánočního str…

29.11.2019 - 29.11.2019
KD Klatovy

Slavnost Klatovy

Nebíčko a peklíčko na Rabí

30.11.2019 - 30.11.2019
Zřícenina hradu Rabí

Přijďte oslavit svátek sv. Mikuláše na hrad Rabí. Co vás čeká? V nebi plném andílků si pohrajete a zasoutěžíte v…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete