Statistika našeho portálu

  • 94 731 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Hostel Milánská - Praha

Praha

Hostel Milánská nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích, ve tří, čtyř a pětilůžkových hotelových studiích. Ceny za jedno lůžko na noc se pohybují v rozmezí od 230 korun do 600 korun v závislosti na délce pobytu – čím déle se u nás zdržíte, tím výhodnější cenu Vám nabídneme, uvedené ceny v ceníku jsou za pobyt na 1 noc, bližší informace o ceně jsou na vyžádání. Nabízíme ub…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Milánská 471/A, Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Hostel Milánská nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích, ve tří, čtyř a pětilůžkových hotelových studiích. Ceny za jedno lůžko na noc se pohybují v rozmezí od 230 korun do 600 korun v závislosti na délce pobytu – čím déle se u nás zdržíte, tím výhodnější cenu Vám nabídneme, uvedené ceny v ceníku jsou za pobyt na 1 noc, bližší informace o ceně jsou na vyžádání. Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny s dětmi, ale i skupiny, školní výpravy apd. Pokoje mají společné sociální zařízení vždy pouze pro dva spolu sousedící pokoje do max. počtu 4 hostů. Hotelová studia se skládají z předsíně, koupelny s WC a pokoje s kuchyňským koutem. Možnost bezproblémového parkování aut na parkovišti před budovou nebo placené parkování v areálu hostelu. Přístup do budovy je 24 hodin. Ve všech společných uzavřených prostorách hostelu je zákaz kouření, máme i pokoje vyhrazené pouze pro nekuřáky. Hostel Milánská je umístěn je v parkovém areálu 150m od hlavní ulice, tím je pro hosty zajištěn hezký a nerušený pobyt.V těsné blízkosti hostelu je sportovní areál s tenisovými kurty, fotbalovým hřištěm, hřištěm na plážový volejbal a nohejbal a novým minigolfem.

Možnosti stravování

Dle dohody je možnost objednat si snídani v ceně 75,00 Kč, kterou podáváme v předem dohodnutém čase do pokoje nebo salonku hostelu.

Popis okolí

V okolí hostelu Milánská najdete restaurace, obchůdky, diskotéku, hernu, prodejnu Albert, Billa, diskont Plus, Komerční banku, Českou spořitelnu, Českou poštu, zdravotnické zařízení …, vše v dosahu do 500 m od hostelu. U nás v případě zájmu je možnost si objednat také tenisové kurty, golf, hřiště na fotbal, plážový volejbal a nohejbal. V dosahu do 300 m si můžete udělat procházku v příjemném prostředí Hostivařského lesoparku, v létě se po výletech Prahou zajít vykoupat do Hostivařské přehrady.

Tipy na výlet po okolí

Pražské památky - Staré Město - do kterého se z hostelu Milánská jednoduše dostanete MHD. Od hostelu bus č. 271 do stanice metra Skalka a metrem do stanice Můstek, cesta trvá 32 minut. Betlémská kaple - založená v roce 1391, trasa ze Stroměstského náměstí přes sousedící Malé náměstí Jilskou ulicí. Karlův most - založen v roce 1357 císařem Karlem IV, trasa ze Staroměského náměstí přes Malé náměstí, Jilskou ulicí do Karlovy ulice, která ústí na Karlův most, malá rada: z Jilské ulice se nechat unášet nejmohutnějším davem lidí, v 99% jdou všichni na Karlův most. Nebo z Malostranského náměstí Mosteckou ulicí. Staroměská radnice s orlojem - postavena v roce 1364, věž ve které je umístěn orloj, je 70 m vysoká, trasa ze stanice metra Můstek do ulice Na můstku, přes Rytířskou ulici do ulice Melantrichova, která ústí na Staroměstském náměstí u Staroměstské radnice s orlojem. Ve starém městě najdete též komplex budov Karlovy university Karolinum, Klášter sv.Anežky České, jezuitskou kolej Klementinum, Týnský chrám, kostel sv. Mikuláše, Stavovské divadlo a jiné památky Starého Města. Pokud se Vám líbí ubytování v hostelu Milánská, zpestřete si pobyt v Praze Malá strana s velkým množstvím památek - můžete si udělat projížďku Prahou tramvají MHD č. 22 z konečné zastávky v Hostivaři, kam se dostanete od hostelu Milánská busem č. 271 do 5 minut. Trasa Hostivař - Pražský hrad trvá 51 minut a za tu dobu zhlédnete velkou část Prahy od Hostivaře přes Strašnice, Vršovice, Náměstí Míru, I.P.Pavlova, Karlovo náměstí, Spálenou ulicí kolem Obchodního domu Tesco Máj na Národní třídu, přes most Legií, na Malostranské náměstí, Chotkovou ulicí do ulice Mariánské hradby, kde budete míjet letohrádek královny Anny a vystoupíte na zastávce Pražský hrad. Samozřejmě na jednu jízdenku můžete dojet až na Bílou horu projížďka Prahou cca hodina a deset minut za 32,00 Kč / 1 osoba, děti 24,00 Kč.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Online: Jak nás vidí druzí lidé? - …

18.01.2021 - 18.01.2021
Praha

Vidí nás druzí lidé stejně, jako my sami sebe v zrcadle? Jak se vlastně vidíme my sami a proč svůj obraz zkreslujeme?

420people chystá ohňostroj tance, h…

18.01.2021 - 19.01.2021
La Fabrika, Komunardů…

OHNĚ STROJE, tak se jmenuje nové představení souboru současného tance 420PEOPLE, v němž se už podruhé spojil s…

Online: Fragmenty metropole - celá …

18.01.2021 - 18.01.2021
Seydlerova 2835/4,…

Fotograf roku představuje v Czech Photo Centre cyklus Fragmenty metropole

Online: Ekologická úzkost I - celá …

19.01.2021 - 19.01.2021
Pragovka Gallery

V Pragovka Gallery proběhne první letošní synchronizovaná vernisáž - online formou v úterý 19. 1. 2021 od 18 hodin.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pondělí 18. leden

Dnes má svátek Vladislav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete