Statistika našeho portálu

  • 95 455 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Hotel a pension Seeberg - Františkovy Lázně

Františkovy Lázně

Hotel a pension nabízí romantické ubytování u Františkových Lázní v těsné blízkosti hradu Seeberg. Lázeňské a wellnes procedury provádíme v širokém rozsahu s odbornou péčí. K dispozici vlastní vnitřní bazén z whirpoolem a protiproudem, sauna, kosmetika, pedikůra. Zahradní restaurace, gril, obří šachy. Nedaleko golf Františkovy Lázně. Kategorie: ubytování Cheb, Aš

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Poustka Ostroh/2, Františkovy Lázně
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Cheb
Obec
Františkovy Lázně

Fotogalerie k článku

Hotel a pension nabízí romantické ubytování u Františkových Lázní v těsné blízkosti hradu Seeberg. Lázeňské a wellnes procedury provádíme v širokém rozsahu s odbornou péčí. K dispozici vlastní vnitřní bazén z whirpoolem a protiproudem, sauna, kosmetika, pedikůra. Zahradní restaurace, gril, obří šachy. Nedaleko golf Františkovy Lázně. Kategorie: ubytování Cheb, Aš

Možnosti stravování

Snídaně nabízená formou švédských stolů bohatého výběru. Hotelová restaurace mezinárodní kuchyní se zaměřením na regionální speciality. K dispozici je také zahradní restaurace.

Popis okolí

Město Františkovy Lázně je součástí světoznámého lázeňského trojúhelníku. Hojně je navštěvují hosté z celého světa. Malebné městečko postavené v secesním slohu prochází celkovou rekonstrukcí, při níž vyniká nádhera jednotlivých staveb. Je obklopené mořem zeleně a vodními plochami vhodnými k rekreaci. Zajímavá krajina nabízí ideální podmínky pro cykloturistiku jak rodinného charakteru, tak i pro náročné. Je součástí euroregionu Poohří, který se napojuje na cyklostezky jak ve Vogtlandu, tak v Bavorsku a se stále rozvíjí. Ubytování je vhodné i pro milovníky vody. Ve městě se nachází moderní, nově vybudovaný vyhlášený aquapark, v těsné blízkosti naleznete vodní nádrž Amerika a Skalka a nedaleko rozlehlou přehradní nádrž Jesenice ideální pro vyznavače všech vodních sportů /windsurfing, sportovní potápění, vodní skútry, atd/.

Tipy na výlet po okolí

Ani ctitelé kultury nepřijdou zkrátka. Bohatý kulturní program uspokojí Vaše potřeby v oblasti divadla, umění i filmové tvorby. Ve městě jezdí mikrovláček, který ocení především vaše děti. Nedaleko se nachází mimo jiné přírodní rezervace SOOS s bahenními sopkami, či historická rezervace Žirovnice se známými vykopávkami. K výletům lákají 2 rozhledny v těsném okolí - Bismarckova v Chebu a Háj v Aši. Pro milovníky historie se nabízí návštěva nádherného zámku Kynžvart a dále hradů Cheb, Seeberg, Libštejn, Skalná, Bečov, Loket a zřícenin hradů Starý Hrozňatov, Starý Rybník či Kynžvart. Ujít si nenechejte nově opravené významné poutní místo Maria Loreto u Starého Hrozňatova. Zajímavý pro vás bude i výlet do dalších měst lázeňského trojúhelníku Karlových Varů a Mariánských Lázní. V těsné blízkosti bylo zřízeno špičkové 18-ti jamkové golfové hřiště, patřící mezi nejlepší v Česku – náročnost 72 par, plocha 72 ha, celková délka 6114 m.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Letní kino MU-KNI:„25 km/h“- Franti…

18.06.2021 - 18.06.2021
Městské muzeum…

18. 6. 2021 od 21:30 „25km/h“. Komedie / Road movie, Německo, 2018, 116 min.

Příměstský in-line kemp s angličtin…

02.08.2021 - 06.08.2021
DDM Dráček

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

Příměstský cyklo kemp 2021 - Marián…

09.08.2021 - 13.08.2021
DDM Dráček

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

středa 16. červen

Dnes má svátek Zbyněk

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete