Statistika našeho portálu

  • 88 932 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 163 Míst a památek

Hotel AGH - Rožnov pod Radhoštěm

Nerudova/142, Rožnov pod Radhoštěm

Hotel AGH v Rožnově pod Radhoštěm nabízí příjemné a komfortní ubytování celkem ve 24 pokojích 2 jednolůžkové, 17 dvoulůžkových - z toho 1 pro tělesně postižené, 1 třílůžkový a 4 apartmány. Celková kapacity čítá 47 lůžek a 11 přistýlek. Každý pokoj je unikátní svou originalitou. Host si může vybrat ze tří barevných variací pokojů, a to červených, zelených a modrých. Součástí každého pokoje je vlas…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nerudova/142, Rožnov pod Radhoštěm
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Vsetín
Obec
Rožnov pod Radhoštěm

Fotogalerie k článku

Hotel AGH v Rožnově pod Radhoštěm nabízí příjemné a komfortní ubytování celkem ve 24 pokojích 2 jednolůžkové, 17 dvoulůžkových - z toho 1 pro tělesně postižené, 1 třílůžkový a 4 apartmány. Celková kapacity čítá 47 lůžek a 11 přistýlek. Každý pokoj je unikátní svou originalitou. Host si může vybrat ze tří barevných variací pokojů, a to červených, zelených a modrých. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, minibar, barevná TV s kabelovým příjmem, telefon a bezdrátové připojení na internet.

Možnosti stravování

Hotel AGH nabízí vynikající pohoštění v hotelové restauraci s výběrem a la carte a denního menu, útulný Lobby bar, salónek s krbem pro nerušené posezení v úzkém kruhu přátel a v neposlední řadě víceúčelový sál, který je vhodný pro různá obchodní jednání, semináře, školení, svatby či jiné příležitosti. K nahlédnutí je zpřístupněna vinotéka hotelu s možností degustace vín z celého světa.

Popis okolí

Hotel AGH se nachází v samotném centru města, které je bokem hlavních silnic. Výhodou je blízkost známého a jedinečného Valašského muzea v přírodě, které navštěvuje mnoho turistů po celý rok. Ve vzdálenosti cca 15 km se nachází pohoří Beskydy, které lákají k návštěvě v zimě i v létě.

Tipy na výlet po okolí

Valašské muzeum v přírodě, Rožnovské pivní lázně, muzeum Tatra Kopřivnice, Štramberk Štramberská trůba, hrad Hukvaldy, solná jeskyně Salze v Zašové, Pustevny-Radhošť, horské středisko Soláň, aquapark ve Valšském Meziříčí - a další atraktivity.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Dny řemesel a setkání kovářů - Rožn…

20.07.2019 - 21.07.2019
Valašské muzeum v…

Dřevěné městečko. Den řemesel a setkání kovářů je tradiční setkání mistrů starých řemesel, své umění předvedou tesaři,…

Anenská pouť - Rožnov pod Radhoštěm

28.07.2019 - 28.07.2019
Valašské muzeum v…

Dřevěné městečko. Oslava svátku patronky Valašska sv. Anny spojená s krojovaným procesím z farního kostela Všech…

Jánošíkov dukát - Rožnov pod Radhoš…

02.08.2019 - 04.08.2019
Rožnov pod Radhoštěm

Slovenská menšina v ČR rozvíja svoju národnú kultúru rôznymi formami. Neoddeliteľnú súčasť kultúrneho dedičstva každého…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete