Statistika našeho portálu

  • 102 686 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Alexandra - Roztoky

Roztoky

Útulný, rodinný hotel se nachází v srdci Středočeského kraje, ve městě Roztoky severně od Prahy. Hlavní výhodou hotelu je klidné prostředí, avšak velmi blízko samému centru hlavního města, letišti i hlavních dálničních a železničních tras.UbytováníNabízíme 15 dvoulůžkových, 1 jednolůžkový pokoj, 12 třílůžkových pokojů, 2 čtyřlůžkový a apartmá. Každý pokoj je vybaven vlastním hygienickým zařízením…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nádražní /1640, Roztoky
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Praha-západ
Obec
Roztoky

Fotogalerie k článku

Útulný, rodinný hotel se nachází v srdci Středočeského kraje, ve městě Roztoky severně od Prahy. Hlavní výhodou hotelu je klidné prostředí, avšak velmi blízko samému centru hlavního města, letišti i hlavních dálničních a železničních tras.

Ubytování

Nabízíme 15 dvoulůžkových, 1 jednolůžkový pokoj, 12 třílůžkových pokojů, 2 čtyřlůžkový a apartmá. Každý pokoj je vybaven vlastním hygienickým zařízením, předsíní se šatnou, telefonem, satelitní TV a WIFI připojením. Snídaně je zahrnuta v ceně pokoje. Přejeme Vám krásný pobyt v jednom z našich moderně zařízených a vybavených pokoj. Ceny již od Kč 625 na osobu a noc.

Možnosti stravování

Součástí hotelového zařízení je vkusně upravená restaurace a snack bar s celodenním provozem, nabízející velký sortiment jídel a nápojů. Pro užší společenský styk slouží hotelovým hostům hala v prvním poschodí.

Popis okolí

Na zámku v Roztokách je Středočeské muzeum. Nedaleko Roztok najdete hrad Okoř a zámek Nelahozeves. Podél Únětického potoka od obce Únětice až po jeho ústí v Roztokách se rozkládají dvě navazující rezervace: přírodní rezervace Roztocký háj - Tiché údolí a přírodní rezervace Údolí Únětického potoka. Je to jedno z největších chráněných území v bezprostředním okolí Prahy. Součástí Roztok je i národní kulturní památka Levý Hradec, který byl v 9. století sídlem nejstarších přemyslovských knížat. Kníže Bořivoj zde nechal postavit po svém křtu na Moravě první kamenný kostel v Čechách.

Tipy na výlet po okolí

Roztoky - zámek, muzeum, Tiché údolí - přírodní rezervace, Levý Hradec - gotický kostel, Okoř - zřícenina hradu, Nelahozeves - zámek, Praha, CHKO Křivoklátsko

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Trampské Pikovice 2024

14.09.2024 - 14.09.2024
Ke Stezce

31. ročník Festivalu trampských, country a folkových skupin.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete