Statistika našeho portálu

  • 98 490 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Hotel Althanský palác - Znojmo

Znojmo

Hotel se nachází přímo v historickém centru města.V našem hotelu Vás čeká příjemné prostředí a romantické ubytování ve stylově zařízených pokojích. pokoje jsou vybaveny TV/Sat, internetem a telefonem. Pořádáme různé akce jako například Dny Znojemských vinařů - představování vinařů, jejich produkci a gastronomických specialit. Hudební večery - každý pátek pro Vás hraje živá muzika k poslechu v ryt…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Horní náměstí 9/3, Znojmo
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Znojmo
Obec
Znojmo

Fotogalerie k článku

Hotel se nachází přímo v historickém centru města.V našem hotelu Vás čeká příjemné prostředí a romantické ubytování ve stylově zařízených pokojích. pokoje jsou vybaveny TV/Sat, internetem a telefonem. Pořádáme různé akce jako například Dny Znojemských vinařů - představování vinařů, jejich produkci a gastronomických specialit. Hudební večery - každý pátek pro Vás hraje živá muzika k poslechu v rytmu klasických melodií i rockových šlágrů. S námi můžete ve Znojmě a jeho okolí objevovat taje historických památek, poznávat krásy Národního parku Podyjí nebo nahlédnout pod pokličku znojemským vinařům. Firmám nabízíme k dispozici stylové prostory pro pořádaní konferencí nebo školení s kapacitou až 140 míst. Rádi Vám zajistíme také večerní party s rautem a příjemnou obsluhou, zajímavé doprovodné akce v podobě tradiční zabíjačky, návštěvy vinného sklípku nebo sportovních aktivit. Poloha i romantické prostředí našeho hotelu z nás činí ideální místo pro Váš svatební den.

Možnosti stravování

Ve stylové restauraci Althánského paláce Vám nabídneme speciality české i mezinárodní kuchyně.

Popis okolí

Chcete si užít pobyt ve šlechtickém sídle a současně i luxus, který přináší dnešní doba? Navštivte náš hotel a my splníme Vaše přání. S námi můžete ve Znojmě a jeho okolí objevovat taje historických památek, poznávat krásy Národního parku Podyjí nebo nahlédnout pod pokličku znojemským vinařům.

Tipy na výlet po okolí

Národní park Podyjí Thermální lázně v Laa an der Thaya Zámky v Podyjí Vinice Šobes

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete