Statistika našeho portálu

  • 102 699 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Apartment - Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou

U NÁS JSTE VŽDY VÍTÁNI *Nabízíme prostorné a moderně vybavené apartmá za cenu běžného hotelového pokoje* Uprostřed malebné krajiny Jižních Čech, v centru zámeckého městečka Hluboká nad Vltavou se nachází Hotel Apartment Hluboká. Pro svůj pobyt v Hluboké nad Vltavou si můžete vybrat z 10 prostorných apartmá, které byly navrženy tak, aby našim hostům poskytovali maximální pohodlí. Všechny pokoje js…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Masarykova 972, Hluboká nad Vltavou
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
České Budějovice
Obec
Hluboká nad Vltavou

Fotogalerie k článku

U NÁS JSTE VŽDY VÍTÁNI *Nabízíme prostorné a moderně vybavené apartmá za cenu běžného hotelového pokoje* Uprostřed malebné krajiny Jižních Čech, v centru zámeckého městečka Hluboká nad Vltavou se nachází Hotel Apartment Hluboká. Pro svůj pobyt v Hluboké nad Vltavou si můžete vybrat z 10 prostorných apartmá, které byly navrženy tak, aby našim hostům poskytovali maximální pohodlí. Všechny pokoje jsou moderně zařízené, obsahují 2-3 ložnice, obývací pokoj s TV se SAT, telefon s přímou provolbou, plně vybavenou kuchyň s jídelnou, prostornou koupelnu a samostatnou toaletu. Apartmá nabízí terasu, balkon nebo ubytování v podkroví. Příjemným doplňkem vybavení apartmá je čajový a kávový servis zdarma. V hotelové recepci je možnost odeslat či přijmout fax, samozřejmostí je přístup k internetu a emailu. Budete-li si přát zajistíme Vám vstupenky do divadla, doporučíme a rezervujeme restauraci a rádi připravíme apartmá podle Vašich představ. Mezi další vybavení patří: · luxusní koupelna s Whirpoolem pro 2 osoby · krásný prosklený obývací pokoj s točitým schodištěm do patra s překvapením · útulné apartmá s výhledem na Šumavské pohoří a koupelna s vířivou vanou Hotel nabízí svým hostům i další služby: · pračku přímo v pokoji nebo praní prádla · mikrovlnnou troubu na přání zdarma · dětskou postýlku zdarma · Romantické aranžmá na pokoj podle Vašich představ · Zprostředkování golfové či tenisové školy a golfové balíčky Pro bezpečí Vašich aut nabízíme parkování před hotelem nebo v hotelové garáži, k využití jsou zdarma uzamykatelné sklady pro potřeby cyklistů nebo milovníky golfu.

Možnosti stravování

Snídaně, restaurace v okolí.

Popis okolí

Okolí hotelu nabízí bohaté možnosti k využití volného času. Přímo v Hluboké nad Vltavou se nachází mnoho zajímavých historických a kulturních památek. Za zmínku stojí zámek Hluboká nad Vltavou, Alšova Jihočeská Galerie, rozlehlý zámecký park, Galerie Knížecí Dvůr, Lovecký Zámeček Ohrada a známá Hlubocká ZOO. K příjemnému využití volného času můžete využít: Hlubocké sportovní centrum, kde se nachází 18ti a 9ti jamkové Golfové hřiště, Tenisové kurty venkovní i kryté, Zimní stadion pod zámkem s otevřenou ledovou plochou, Baseballový a Beach volejbalový areál, koupaliště v Podhradí se dvěma bazény, s tobogánem a vířivkami, cyklistická stezka, která Vás podél Vltavy dovede do Českých Budějovic a krásné dětské hřiště s výhledem na zámek. Zcela jistě potěší i nejmenší návštěvníky a jejich doprovod. Venkovní bazén s tobogánem, Golfové hřiště, Baseball, Beachvolejball, Cyklistická stezka, Dětské hřiště, Zimní otevřené kluziště pod zámkem, Rybolov, Rybníky, Turistika, zámek Hluboká a nedaleké České Budějovice.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Hypnotizér v Budějovicích | listopa…

03.11.2024 - 03.11.2024
Senovážné nám. 2, 370…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na představení HYPNOTIZÉR!

Královský košt České Budějovice 2024

16.11.2024 - 16.11.2024
Clarion Congress Hotel…

Největší pultová degustace českých a moravských vín.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete