Statistika našeho portálu

  • 101 886 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Arnika - Rudník

Rudník

Hotel Arnika *** je umístěn v klidném a tichém prostředí podhorské obce Rudník, která se nachází na samých hranicích Krkonoš a Krkonošského národního parku nedaleko měst Vrchlabí, Janských Lázní, Špindlerova Mlýna a Pece pod Sněžkou. Svoji polohou je ideální pro strávení dovolené spojené s odpočinkem, aktivním sportováním či poznáváním přírodních a historických míst v okolí.Pro hosty j…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Rudník u Vrchlabí 134, Rudník
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Trutnov
Obec
Rudník

Fotogalerie k článku

Hotel Arnika *** je umístěn v klidném a tichém prostředí podhorské obce Rudník, která se nachází na samých hranicích Krkonoš a Krkonošského národního parku nedaleko měst Vrchlabí, Janských Lázní, Špindlerova Mlýna a Pece pod Sněžkou. Svoji polohou je ideální pro strávení dovolené spojené s odpočinkem, aktivním sportováním či poznáváním přírodních a historických míst v okolí.

Pro hosty jsou připraveny pohodlné jedno- , dvou- a třílůžkové pokoje a tři prostorné apartmány. Některé dvoulůžkové pokoje jsou možné s přistýlkou nebo dětskou postýlkou. Pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, lednicí s možností doplnění minibaru, telefony s přímou volbou a buzením, TV - SAT. Některé pokoje mají Wi-Fi připojení zdarma. Máme k dispozici dva plně vybavené bezbariérové pokoje.

Relax centrum přímo v hotelu: krytý bazén s protiproudem, finská sauna, infrasauna, masáže, masážní vibrační lehátko, oxygenoterapie, magnetoterapie, terasa s lehátky, klidová zóna v hotelové zahradě, petanque, stolní tenis, šipky, billiar a další společenské hry. K pohodlí hostů slouží výtah a k bezpečnému parkování kryté podzemní garáže.

Možnosti stravování

Stylová velká restaurace s kapacitou 50 osob a druhá menší restaurace s kapacitou 24 osob, kavárna s letní zahrádkou, bar, krytá venkovní terasa s lávovým grilem s kapacitou 50 osob, salonek pro slavnostní hostiny, svatby, školní srazy a další. Pro uzavřenou společnost – bufety, rauty. Snídaně formou bohatého bufetu, večeře ala carte nebo výběrem z menu

Popis okolí

V bezprostředním okolí hotelu jsou vynikající terény pro pěší turistiku a ideální jsou i terény pro nordic walking. Dále: možnost agroturistiky, lanový park, tenisové kurty, 2 x golf, vyhlídkové lety, paragliding, lov, rybolov. V zimní sezóně jsou oblíbené běžecké trasy až na hřebeny Krkonoš. Strojově upravené terény u hotelu - cca 20km tras, které jsou napojeny na Krkonošskou cestu do Pece pod Sněžkou. Skvělé lyžování se nabízí ve střediscích Skiresort Černá hora areály: Jánské Lázně, Černý Důl, Svoboda n. Úpou, Ski areal Špindlerův Mlýn, Ski areál Pec pod Sněžkou, Ski park Mladé Buky a Skiareál Herlíkovice. Dále : možnost sáňkování, snowtubung, jízda se psím spřežením.

Tipy na výlet po okolí

Hotel má ideální polohu pro návštěvu všech zajímavých míst Krakonošova království, přírodních krás Východočeského kraj a také nejvýznamější kulturní památky východních Čech jsou na dosah.

Vrchlabí - Krkonošské muzeum v Augustiánském klášteře, stálá ekologická expozice s názvem Kámen a život, historické domy na nám. Míru, časté kulturní a společenské akce: např. velký staročeský jarmark, pivní slavnosti, nedělní promenádní koncerty, slavnostní koncerty v klášteře a další.

Hostinné – muzeum antiky, první víkend v srpnu tradiční pouť Porcinkule s bohatým programem a velkým hudebním ohňostrojem Trutnov – největší město v krkonošském regionu, muzeum "Podkrkonoší", historické náměstí s podloubím a Krakonošovou kašnou, moderní koupaliště s tobogánem, v blízkosti dělostřelecká tvrz Stachelberg, naučná stezka prusko-rakouská.

Adršpašsko-teplické skály - komplex pískovcových skalních měst.

Broumov – proslulý benediktinský klášter s nejstarším dřevěným kostelem v České republice

Jilemnice - brána západních Krkonoš, zámecké Krkonošské muzeum s expozicí Počátky lyžování v Čechách,"s Kavanovou galerií a jedinečným mechanickým Metelkovým betlémem.

Nová Paka - městské muzeum drahých kamenů, Auto-moto muzeum, pivovar, nedaleko hrad Pecka. Dvůr Králové n.Labem - ZOO s nově otevřenými unikátními pavilony ptáků a vodního světa, safari, galerie Zdeňka Buriana; muzeum veteránů, letní koupaliště. Kuks – špitál s historickým hospitálem, lékárnou, světoznámé barokní sochy od M.B.Brauna.

Jičín – město s bohatou historií, původní hradby s Valdickou bránou, Valdštejnský zámek, náměstí s podloubím, jezuitský seminář a gymnázium, v září tradiční dětský festival " Jičín město pohádky", moderní aquapark s tobogánem, východisko do Prachovských skal.

Český ráj - CHKO s pískovcovými skalními městy a mnoha známými hrady a zámky Bozkovské jeskyně – druhé největší krasové jeskyně s největším podzemním jezírkem u nás Blízké hrady a zámky – Ve snadno dosažitelném okruhu je možné navštívit Kuks, Ratibořice, Náchod, hrad Kost, Trosky, Ruprecht u Sobotky, Sychrov, prvorepublikové pohraniční pevnosti, Josefskou pevnost v Jaroměři a další...

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Velikonoční veselí 2024 - Špindlerů…

30.03.2024 - 30.03.2024
náměstí

Velikonoční svátky ve Špindlerově Mlýně, zábavné sobotní odpoledne.

Hypnotizér ve Dvoře Králové | květe…

29.05.2024 - 29.05.2024
náměstí Václava Hanky…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na představení HYPNOTIZÉR!

Den v růžovém Trutnov 2024

07.06.2024 - 07.06.2024
HOSTINEC DVORAČKA –…

Největší degustace frizzante a růžových vín v České republice. Ochutnejte speciality na grilu.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete