Statistika našeho portálu

  • 102 223 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel ASAS - Most

Most

garni Hotel ASAS ***  -- nabízí ubytovnání v krásných a útulných pokojích se snídaní. garni Hotel ASAS ***  se nachází v blízkosti autodromu v Mostě a přírodního koupaliště Matylda u hlavního tahu z Karlových Varů směrem na Prahu či Teplice. Nabízíme ubytování ve dvou , tří a čtyřlůžkových pokojí s vlastní sociální zařízením nebo pro méně náročné hosty  levnější variantu pokojů bez vlastního soci…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Hraniční 2/43502, Most
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Most
Obec
Most

Fotogalerie k článku

garni Hotel ASAS ***  -- nabízí ubytovnání v krásných a útulných pokojích se snídaní.

 

garni Hotel ASAS ***  se nachází v blízkosti autodromu v Mostě a přírodního koupaliště Matylda u hlavního tahu z Karlových Varů směrem na Prahu či Teplice. 

Nabízíme ubytování ve dvou , tří a čtyřlůžkových pokojí s vlastní sociální zařízením nebo pro méně náročné hosty  levnější variantu pokojů bez vlastního sociálního zařízení, které je ovšem hned naproti pokojům. Společné sociální zařízení je sdíleno jen třemi pokoji s kapacitou 9 osob..Tyto pokoje jsou vhodné především pro ubytování firemních pracovníků na delší dobu.  Všechny pokoje jsou stylově a útulně vybaveny a poskytnou vám veškerý potřebný comfort pro váš pobyt.  Pro  dlouhodobější , častější ubytování nebo větší skupiny osoby poskytujeme výrazné slevy. 

CENY UBYTOVÁNÍ JSOU VČETNĚ SNÍDANÍ. 

 V útulné hotelové recepci / lobby baru lze večer posedět nad sklenkou teplého, studeného nealkoholického i alkoholického nápoje s možnoustí zakoupení drobného sladkého či slaného občerstvení.

Součástí garni Hotelu je útulná restaurace, která je ovšem pro denní provoz uzavřena. Podávají se zde jen snídaně pro hotelové hosty a často je využívána pro pořádají svatební hostin a jiné společenských událostí. Pro tyto účely je restaurace perfektně vybavena a přizpůsobena. Pokud mají hosté zájem o večeři , na recepci je k dispozici jídelní lístek nedaleké restaurce , která Vám vami vybrané jídlo doveze k nám do hotelu.

Pro ubytování větších skupin např. sportovců  je možné zajistit i plnou stravu ( snídaně, obědy, večeře) vše po dohodě s managerem hotelu. 

garni Hotel můžete využít i k různým jednáním, školením, obchodním schůzkám v salonku, který má kapacitu 20–30 osob. Ke svatebním hostinám lze využít prostory restaurace až pro 75 osob. Která je však pro denní provoz uzavřena. V teplých jarních i letních dnech se nabízí posezení na terase pod zahradními slunečníky s možností občerstvení , které nabízí hotelový lobby bar a recepce.

Od 1.12.2010 jsou nově otevřeny školící prostory v areálu společnosti ASAS s kapacitou až 70 míst s možností různě rozestavěných stolů, v prostorném sálu je k dispozice coffebreaková místnost pro případné občerstvení studeným i teplým rautem. Místnost je plně vybavena projekčním plátnem, připojením k internetu, bezdrátovým ozvučením , možné připojení vlastních notebooků k jednotlivým místům a klimatizace. Pro školící se hosty je možné sjednat v garni hotelu nejen ubytování , ale i plnou stravu ( snídaně, oběd, večerě).Nabídku připravujeme vždy individuálně dle požadavků klienta.

Parkování pro hotelové hosty a hosty školícího centra je možné v oploceném areálu garni Hotelu ASAS***.

Pro skupiny hostů lze připravit i zábavný program - projekční tenis,golf,lyžování, šermování aj. , bouwling, taneční večer .

Nově nabízené cateringové služby Vám pomohou uspořádat jakoukoliv společenskou událost bez starostí a námahy. 

Celý areál je oplocen, takže o své ratolesti nemusíte mít strach.

 

Recepce a lobby bar je otevřena :

Po- Ne: 0,00 - 24,00 hodin

 

V blízkosti hotelu je krásný sportovní areál vodní nádrže Matylda, který nabízí celou řadu sportovních aktivit např. in-line  dráhu, běžecké a cyklo stezky , koupání, wakeboarding, vodní skůtry, rybaření, venkovní posilovna, tenisové kurty, dětská hřiště aj. 

Možnosti stravování

Součástí garni Hotelu je útulná restaurace, která je ovšem pro denní provoz uzavřena. Podávají se zde jen snídaně pro hotelové hosty a často je využívána pro pořádají svatební hostin a jiné společenských událostí. Pro tyto účely je restaurace perfektně vybavena a přizpůsobena. Pokud mají hosté zájem o večeři , na recepci je k dispozici jídelní lístek nedaleké restaurce , která Vám vami vybrané jídlo doveze k nám do hotelu. 

Popis okolí

V bezprostřední blízkosti se nachází přírodní koupaliště a autodrom. Okolí Mostu je vhodné pro cykloturistiku. Malebná krajina Českého středohoří i blízkost Krušných hor ke sportování přímo vybízí. V zimě možnost lyžování v nedalekých lyžařských střediscích Klíny, Český Jiřetín, Hora sv. Kateřin.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete