Statistika našeho portálu

  • 84 836 Akcí v kalendáři
  • 5 368 Ubytovacích zařízení
  • 24 149 Míst a památek

Hotel Aurum - Černý Důl

Černý Důl/83, Černý Důl

Hotel Aurum leží v klidné části Černého Dolu na úpatí Černé hory, necelých 12 km od Vrchlabí a 5 km od Janských Lázní. Díky své lokalitě a kompozici nabízí skvělou příležitost nejen k rodinné dovolené, ale také k pořádání firemních konferencí. Hotel nabízí bohaté sportovní a relaxační vyžití. Přímo v hotelu lze využít vnitřní bazén, whirpool, tělocvičnu i posilovnu, zahrát si biliard či stolní te…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Černý Důl/83, Černý Důl
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Trutnov
Obec
Černý Důl

Fotogalerie k článku

Hotel Aurum leží v klidné části Černého Dolu na úpatí Černé hory, necelých 12 km od Vrchlabí a 5 km od Janských Lázní. Díky své lokalitě a kompozici nabízí skvělou příležitost nejen k rodinné dovolené, ale také k pořádání firemních konferencí. Hotel nabízí bohaté sportovní a relaxační vyžití. Přímo v hotelu lze využít vnitřní bazén, whirpool, tělocvičnu i posilovnu, zahrát si biliard či stolní tenis. V rámci rehabilitace nabízí také saunu, solárium i masáže zajišťované našimi odbornými pracovníky.Hotel Aurum disponuje i dvěma tenisovými kurty, jeden lze využít i v zimních měsících díky zastřešení. V hotelové depandanci Jáma můžete prožít večer hraním kuželek, šipek i stolního fotbalu. Pro zimní sportovní vyžití je k dispozici několik lyžařských vleků a škola lyžování pro ty nejmenší.Hotel Aurum se svým vybavením i nabízenými aktivitami výrazně zaměřuje na pobyty rodin s dětmi. K využití je připraven dětský koutek vybavený hračkami i venkovní dětské hřiště s prolézačkami a brouzdalištěm. A protože děti milují dobrodružství, domluvíme jim i projížďky na koni. Tak nabitý denní program je jistě nejlépe zakončit společným promítáním pohádky. Navíc můžete využít i bezplatné hlídání dětí profesionální chůvou.V hotelu Aurum lze velmi úspěšně pořádat také akce firemní, při kterých využijete společenský sál se 150 místy i salonek. Běžné je i poskytnutí technického vybavení k přednáškám, stejně jako nabídka rautů a občerstvení. Skupinové pobyty u nás ke své spokojenosti využívají naši nabídku sportovních i rehabilitačních aktivit, stejně jako bohatý sortiment hotelového lobby baru.Pobyt v hotelu Aurum a depandanci Jáma je díky jeho dispozicím a vybavení skvělou volbou, chcete-li prožít svůj volný čas s rodinou či přáteli aktivním odpočinkem a relaxací. Ubytujeme Vás v útulně zařízených dvou či třílůžkových pokojích i apartmánech. Jejich samozřejmou součástí je sociální zařízení, TV a internetové Wi-Fi připojení v celém objektu.

Možnosti stravování

Hotelová restaurace i restaurace v depandanci Jáma jsou připraveny nabídnout Vám to nejlepší z kulinářského umění našich kuchařů. Lobby bar zase vybízí k večernímu posezení s přáteli. Příjemným překvapením je jistě nekuřácké prostředí hotelu.

Popis okolí

Jestliže jste už zkusili vše, co Vám náš hotel nabízí a přesto hledáte další vyžití, projděte se či projeďte po okolí Černého Dolu: jsou zde se turistické stezky vhodné pro pěší, cyklisty a v zimě pro běžkaře. Plánujete-li delší výlet, navštivte královédvorskou ZOO, zámeček Kuks či přírodní Braunův betlém nedaleko. Projděte se po historickém jádru Trutnova a při zpáteční cestě se z Janských Lázní se svezte novou lanovkou až na Černou Horu.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Slyšelijsme v Betlémě - Výstava bet…

05.12.2018 - 05.02.2019
Hostinné

Františkánský klášter Hostinné Vás sdrečně zve na výstavuSLYŠELI JSME V BETLÉMĚVýstava betlémů1. 12. 2018 – 5. 2.…

Vánoční Jarmark ZŠ K.Klíče Hostinné…

13.12.2018 - 13.12.2018
ZŠ K.Klíče Hostinné

Prodejní vánoční výstava výrobků žáků naší školy.

Tradice adventního času v Hostinném

14.12.2018 - 14.12.2018
Hostinné

V prostorách Národního domu se Vám představí žáci pěveckého oddělní v doprovodu žáků z dalších hudebních oddělení.

Hudební večer s kapelou SIRIUS - Tr…

15.12.2018 - 22.12.2018
Trutnov

ŽIVÁ POHODOVÁ HUDBA v podání úpické kapely Sirius Vám zpříjemní čas adventu v kavárně Grand Luxury Hotelu.Přijďte se…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete