Statistika našeho portálu

  • 93 049 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Hotel Aurum - Černý Důl

Černý Důl

Hotel Aurum leží v klidné části Černého Dolu na úpatí Černé hory, necelých 12 km od Vrchlabí a 5 km od Janských Lázní. Díky své lokalitě a kompozici nabízí skvělou příležitost nejen k rodinné dovolené, ale také k pořádání firemních konferencí. Hotel nabízí bohaté sportovní a relaxační vyžití. Přímo v hotelu lze využít vnitřní bazén, whirpool, tělocvičnu i posilovnu, zahrát si biliard či stolní te…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Černý Důl/83, Černý Důl
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Trutnov
Obec
Černý Důl

Fotogalerie k článku

Hotel Aurum leží v klidné části Černého Dolu na úpatí Černé hory, necelých 12 km od Vrchlabí a 5 km od Janských Lázní. Díky své lokalitě a kompozici nabízí skvělou příležitost nejen k rodinné dovolené, ale také k pořádání firemních konferencí. Hotel nabízí bohaté sportovní a relaxační vyžití. Přímo v hotelu lze využít vnitřní bazén, whirpool, tělocvičnu i posilovnu, zahrát si biliard či stolní tenis. V rámci rehabilitace nabízí také saunu, solárium i masáže zajišťované našimi odbornými pracovníky.Hotel Aurum disponuje i dvěma tenisovými kurty, jeden lze využít i v zimních měsících díky zastřešení. V hotelové depandanci Jáma můžete prožít večer hraním kuželek, šipek i stolního fotbalu. Pro zimní sportovní vyžití je k dispozici několik lyžařských vleků a škola lyžování pro ty nejmenší.Hotel Aurum se svým vybavením i nabízenými aktivitami výrazně zaměřuje na pobyty rodin s dětmi. K využití je připraven dětský koutek vybavený hračkami i venkovní dětské hřiště s prolézačkami a brouzdalištěm. A protože děti milují dobrodružství, domluvíme jim i projížďky na koni. Tak nabitý denní program je jistě nejlépe zakončit společným promítáním pohádky. Navíc můžete využít i bezplatné hlídání dětí profesionální chůvou.V hotelu Aurum lze velmi úspěšně pořádat také akce firemní, při kterých využijete společenský sál se 150 místy i salonek. Běžné je i poskytnutí technického vybavení k přednáškám, stejně jako nabídka rautů a občerstvení. Skupinové pobyty u nás ke své spokojenosti využívají naši nabídku sportovních i rehabilitačních aktivit, stejně jako bohatý sortiment hotelového lobby baru.Pobyt v hotelu Aurum a depandanci Jáma je díky jeho dispozicím a vybavení skvělou volbou, chcete-li prožít svůj volný čas s rodinou či přáteli aktivním odpočinkem a relaxací. Ubytujeme Vás v útulně zařízených dvou či třílůžkových pokojích i apartmánech. Jejich samozřejmou součástí je sociální zařízení, TV a internetové Wi-Fi připojení v celém objektu.

Možnosti stravování

Hotelová restaurace i restaurace v depandanci Jáma jsou připraveny nabídnout Vám to nejlepší z kulinářského umění našich kuchařů. Lobby bar zase vybízí k večernímu posezení s přáteli. Příjemným překvapením je jistě nekuřácké prostředí hotelu.

Popis okolí

Jestliže jste už zkusili vše, co Vám náš hotel nabízí a přesto hledáte další vyžití, projděte se či projeďte po okolí Černého Dolu: jsou zde se turistické stezky vhodné pro pěší, cyklisty a v zimě pro běžkaře. Plánujete-li delší výlet, navštivte královédvorskou ZOO, zámeček Kuks či přírodní Braunův betlém nedaleko. Projděte se po historickém jádru Trutnova a při zpáteční cestě se z Janských Lázní se svezte novou lanovkou až na Černou Horu.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

RC Truck Show Trutnov

18.04.2020 - 18.04.2020
Trutnov

Každoroční setkání modelářů v Trutnově v tělocvičně ZŠ R.Frimla se nám již blíží. Přihlášky modelářů jsou již v plném…

Pálení čarodějnic - Hostinné

30.04.2020 - 30.04.2020
Hostinné

Čarodějnický sletsraz v pondělí 30. 4. 2020 na náměstí.

Pochod Babička - Velké Svatoňovice

09.05.2020 - 09.05.2020
Velké Svatoňovice

Vyrážíme. Jako každý rok. 25 nebo 50 km pěšky, 5 km pěšky pro děti. 30, 50 nebo 70 km na kole a 27 km na koloběžce.

Závody dračích lodí na Dolcích - Tr…

20.06.2020 - 20.06.2020
Trutnov

RK Dragons a Camp Dolce *** Vás srdečně zvou na jubilejní 10. ročník závodu dračích lodí v našem rekreačním areálu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie
Turistické regiony

čtvrtek 9. duben

Dnes má svátek Dušan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete