Statistika našeho portálu

  • 93 530 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 179 Míst a památek

Hotel Bára - Benecko

Benecko

Moderní rodinný horský hotel s překrásným výhledem a příjemnou domácí atmosférou. Jeho jedinečné umístění uprostřed romantické krajiny a přesto nedaleko turistického centra umožňuje nerušenou relaxaci , ale i zábavu. Sportovci mohou využít cyklotrasy a turistické a běžecké trasy, které vedou přímo od hotelu.Hotel nabízí ubytování v moderně nově zařízených dvoulůžkových pokojích s možností jedné n…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Benecko 132/132, Benecko
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Benecko

Fotogalerie k článku

Moderní rodinný horský hotel s překrásným výhledem a příjemnou domácí atmosférou. Jeho jedinečné umístění uprostřed romantické krajiny a přesto nedaleko turistického centra umožňuje nerušenou relaxaci , ale i zábavu. Sportovci mohou využít cyklotrasy a turistické a běžecké trasy, které vedou přímo od hotelu.

Hotel nabízí ubytování v moderně nově zařízených dvoulůžkových pokojích s možností jedné nebo dvou přistýlek nebo v rodinných čtyřlůžkových a šestilůžkových studiích, což jsou vždy dvě propojené místnosti. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením a TV na pokoji.

Dvě hotelové restaurace s denním barem, kde můžete ochutnat velký výběr míchaných nápojů a kávových specialit, dobře vybavený dětský koutek, kulečník, stolní fotbal či stolní tenis umožní příjemně prožít chvíle odpočinku uvnitř hotelu. Pokud se rozhodnete využít krásného počasí, můžete si posedět na hotelové terase s obsluhou, zasportovat si na travnatém hřišti u hotelu nebo se vykoupat ve venkovním bazénu. Vaše děti si jistě rády zaskotačí na dětském hřišti s houpačkami, skluzavkou, pískovištěm a trampolínou.

V hotelu je k dispozici také velká společenská místnost, ve které pro Vás uspořádáme různé akce, školení, večírky, rodinné oslavy nebo svatbu. Zajistíme i hudbu, rožnění selat a jiné doprovodné akce. Příjezd k hotelu je možný celoročně. Parkování na nehlídaném parkovišti před hotelem.

Možnosti stravování

Hotelová restaurace je otevřena každý den od 8 do 22 hodin, a to pro hotelové hosty i hosty zvenčí. Pobyty jsou se snídaní nebo s polopenzí. Snídaně se podávají ve formě studeného a teplého bufetu.Obědy ala cart v hotelové restauraci. Večeře servírovanou formou - výběrem ze tří menu.

Popis okolí

Hotel je zasazen v přírodě, ale do centra obce Benecko je to 10 minut klidné pěší chůze po asfaltové cestě.V centru naleznete informační centrum, půjčovnu lyží, lyžařskou školičku, obchod se smíšeným zbožím, poštu, diskotéku, bowling bar a několik restaurací. Přírodní koupání je nejblíže v Jilemnici. Kryté bazény v Jilemnici, Aquapark ve Špindlerově Mlýně.

Tipy na výlet po okolí

V okolí najdete spoustu zajímavých turistických cílů: Rozhledna Žalý, Hucul farma Janova Hora, Mísečky, Čtyřsedačková lanovka Herlíkovice, Špindlerův Mlýn, Krkonošská Muzea Jilemnice a Vrchlabí, Muzeum řemesel Poniklá aj.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Auto-moto-Farmářské a bleší trhy Tu…

19.07.2020 - 19.07.2020
Stružinec

Všechny zveme na Neděli 19.7. 2020 do obce Tuhaň u Semil na tradiční trhy. Více info na www.trhy-tuhan.cz. Dovolujeme…

Sedmihorské léto: Dalibor Janda - K…

16.07.2020 - 16.07.2020
Areál Sedmihorského léta

Je to neuvěřitelné, ale zpěvák, skladatel a hitmaker Dalibor Janda nás svým nezaměnitelným hlasem provází už 40 let.

Ostrov Art Fest - Semily

17.07.2020 - 19.07.2020
open air

Dvoudenní multižánrový festival v městském parku v Semilech.

Jóga kemp v Českém ráji - Troskovice

18.07.2020 - 19.07.2020
Zahrada Penzionu…

Jóga kemp v Českém ráji se už neodmyslitelně vryl do diářů milovníků všech druhů jógy, relaxace, ale i těch, kdo chtějí…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete