Statistika našeho portálu

  • 88 932 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 163 Míst a památek

Hotel Bára - Benecko

Benecko 132/132, Benecko

Moderní rodinný horský hotel s překrásným výhledem a příjemnou domácí atmosférou. Jeho jedinečné umístění uprostřed romantické krajiny a přesto nedaleko turistického centra umožňuje nerušenou relaxaci , ale i zábavu. Sportovci mohou využít cyklotrasy a turistické a běžecké trasy, které vedou přímo od hotelu.Hotel nabízí ubytování v moderně nově zařízených dvoulůžkových pokojích s možností jedné n…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Benecko 132/132, Benecko
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Benecko

Fotogalerie k článku

Moderní rodinný horský hotel s překrásným výhledem a příjemnou domácí atmosférou. Jeho jedinečné umístění uprostřed romantické krajiny a přesto nedaleko turistického centra umožňuje nerušenou relaxaci , ale i zábavu. Sportovci mohou využít cyklotrasy a turistické a běžecké trasy, které vedou přímo od hotelu.

Hotel nabízí ubytování v moderně nově zařízených dvoulůžkových pokojích s možností jedné nebo dvou přistýlek nebo v rodinných čtyřlůžkových a šestilůžkových studiích, což jsou vždy dvě propojené místnosti. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením a TV na pokoji.

Dvě hotelové restaurace s denním barem, kde můžete ochutnat velký výběr míchaných nápojů a kávových specialit, dobře vybavený dětský koutek, kulečník, stolní fotbal či stolní tenis umožní příjemně prožít chvíle odpočinku uvnitř hotelu. Pokud se rozhodnete využít krásného počasí, můžete si posedět na hotelové terase s obsluhou, zasportovat si na travnatém hřišti u hotelu nebo se vykoupat ve venkovním bazénu. Vaše děti si jistě rády zaskotačí na dětském hřišti s houpačkami, skluzavkou, pískovištěm a trampolínou.

V hotelu je k dispozici také velká společenská místnost, ve které pro Vás uspořádáme různé akce, školení, večírky, rodinné oslavy nebo svatbu. Zajistíme i hudbu, rožnění selat a jiné doprovodné akce. Příjezd k hotelu je možný celoročně. Parkování na nehlídaném parkovišti před hotelem.

Možnosti stravování

Hotelová restaurace je otevřena každý den od 8 do 22 hodin, a to pro hotelové hosty i hosty zvenčí. Pobyty jsou se snídaní nebo s polopenzí. Snídaně se podávají ve formě studeného a teplého bufetu.Obědy ala cart v hotelové restauraci. Večeře servírovanou formou - výběrem ze tří menu.

Popis okolí

Hotel je zasazen v přírodě, ale do centra obce Benecko je to 10 minut klidné pěší chůze po asfaltové cestě.V centru naleznete informační centrum, půjčovnu lyží, lyžařskou školičku, obchod se smíšeným zbožím, poštu, diskotéku, bowling bar a několik restaurací. Přírodní koupání je nejblíže v Jilemnici. Kryté bazény v Jilemnici, Aquapark ve Špindlerově Mlýně.

Tipy na výlet po okolí

V okolí najdete spoustu zajímavých turistických cílů: Rozhledna Žalý, Hucul farma Janova Hora, Mísečky, Čtyřsedačková lanovka Herlíkovice, Špindlerův Mlýn, Krkonošská Muzea Jilemnice a Vrchlabí, Muzeum řemesel Poniklá aj.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Benecká pouť

27.07.2019 - 28.07.2019
U kapličky

Tradiční hasičská pouť u kapličky na Benecku. Ani letos nebude chybět hasičská sranda soutěž, střelnice, houpačky, obří…

Mistrovství v downhillovém skateboa…

13.07.2019 - 20.07.2019
Rozhledna Kozákov u…

Mistrovství České republiky a závod série mistrovství světa konající se pod záštitou Czech Gravity Sports Associaiton…

Krakonošovy letní podvečery 2019 - …

17.07.2019 - 20.07.2019
Jilemnice

Krakonošovy letní podvečery jsou čtyřdenní kulturní přehlídkou, která je určena všem věkovým skupinám návštěvníků…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete