Statistika našeho portálu

  • 98 890 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Barbora - Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn

Hotel Barbora se nachází v samém srdci Krkonoš, ve známém lyžařském a turistickém středisku Špindlerův Mlýn.Hotel je situován nad centrem města. Z jeho oken se nabízí krásný výhled na náměstí i sjezdovky tratí v blízkých lyžařských areálech Svatý Petr a Medvědín.Kapacita hotelu je 30 pokojů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, telefon, TV/SAT.Hotel nabízí kromě restaurace a vinárny i k…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Školní/37, Špindlerův Mlýn
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Trutnov
Obec
Špindlerův Mlýn

Fotogalerie k článku

Hotel Barbora se nachází v samém srdci Krkonoš, ve známém lyžařském a turistickém středisku Špindlerův Mlýn.Hotel je situován nad centrem města. Z jeho oken se nabízí krásný výhled na náměstí i sjezdovky tratí v blízkých lyžařských areálech Svatý Petr a Medvědín.Kapacita hotelu je 30 pokojů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, telefon, TV/SAT.Hotel nabízí kromě restaurace a vinárny i konferenční místnost s kapacitou až 70 osob a se základním technickým vybavením sál je možno přepažit zvukotěsnou mobilní stěnou vhodnou pro pořádání konferencí, firemních zasedání, prezentací, školení a jazykových kurzů.Vítáme i větší skupiny, rodiny s dětmi a domácí mazlíčky

Možnosti stravování

Hotelová restaurace 90 míst kromě umu vynikajícího šéfkuchaře nabízí i vyhlídkovou terasou. V jídelním lístku naleznete speciality české i mezinárodní kuchyně, v letních měsících grilování na terase sele na rožni, živáňská, špízy, steaky a ryby na roštu.Vinárna 45 míst s billiardem a barem nabízí široký výběr kvalitních moravských značkových archivních vín. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů.

Popis okolí

Špindlerův Mlýn je tradičně nazýván perlou Krkonoš. Jeho poloha v sevření několika krásných horských hřebenů z něj činí ideální místo pro lyžaře i turisty. Město nabízí celoročně i mnoho dalších sportovních příležitostí jako tenis, squash, minigolf, bowling, rybolov, paragliding, provazové dráhy, bobová dráha, sáňkařská dráha, slaňování, samozřejmostí jsou půjčovny horských kol, koloběžek, čtyřkolek, lyží a snowboardů.

Tipy na výlet po okolí

Sněžka, pramen Labe, Labská bouda a celý zbytek krásného Krkonošského národního parku. Bolavým nohám ulehčí lanové dráhy nebo cyklo busy. Na své si přijdou i milovníci rybolovu, adrenalinových sportů, tenisu, squashe, minigolfu aj.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete