Statistika našeho portálu

  • 102 223 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Bechyně - Bechyně

Bechyně

HOTEL BECHYNĚ spolu s restaurací Panská tvoří součást Zámeckého Resortu Bechyně. Hotel umístěný na náměstí malebného historického města je znovuotevřen po rekonstrukcích interiérů a nabízí perfektní zázemí pro vaše firemní akce, turistické cíle, svatby, rodinné oslavy, hostiny. V kombinaci se zámeckými prostory Zámku Bechyně, nabídkou golfového hřiště a dispozicemi města a okolí představuje velmi…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Náměstí T. G. Masaryka 54, Bechyně
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Tábor
Obec
Bechyně

Fotogalerie k článku

HOTEL BECHYNĚ spolu s restaurací Panská tvoří součást Zámeckého Resortu Bechyně. Hotel umístěný na náměstí malebného historického města je znovuotevřen po rekonstrukcích interiérů a nabízí perfektní zázemí pro vaše firemní akce, turistické cíle, svatby, rodinné oslavy, hostiny. V kombinaci se zámeckými prostory Zámku Bechyně, nabídkou golfového hřiště a dispozicemi města a okolí představuje velmi zajímavou alternativu pro firemní, zážitkové a odpočinkové pobyty. Hotel nabízí celkem 29 pokojů ve složení 25 dvoulůžkových, 2 jednolůžkové a 2 apartmá, s celkovou kapacitou 56 pevných lůžek s možností dalších přistýlek. Kapacita s Pensionem Lesní dům je celkem aktuálně přes 70 lůžek v centru města + dalších 20, od léta pak 50 lůžek v areálu golfu . Pokoje jsou dle standardu 3* vybaveny stylovým rustikálním nábytkem, vlastním sociálním zařízením s koupelnou se sprchou nebo vanou a toaletou, TV se satelitním příjmem a také minibarem. Před hotelem nabízíme možnost stání v rámci parkoviště po celém náměstí, kapacita je až 100 míst. Pro zájemce je možné uschovat vůz do dvora hotelu.

Možnosti stravování

Pro hosty je k dispozici oblíbená Restaurace Panská, čítající prostory a zázemí restaurace, salonku, lobby, pivnice a letní předzahrádky. V jídelním lístku objevíte moderní i tradiční českou a evropskou kuchyni.

Popis okolí

Zámecký Resort Bechyně se nachází v malebném jihočeském městě Bechyni a jeho okolí, a tvoří jej několik samostatných subjektů. V čele je na historickém náměstí umístěný Hotel Bechyně s oblíbenou restaurací Panská, dále v zámeckém areálu Pension Lesní dům, konferenční a společenské sály a prostory renesančního Zámku Bechyně. Pár kilometrům od města je připraveno Golfové hřiště Bechyně, vedle něhož můžete využít zázemí nově rekonstruovaných, Pensionu Golf a také historického Černického zámečku. Pro milovníky kultury je připraven projekt Bechyňského kulturního léta v rámci Zámku Bechyně. Zámecký Resort Bechyně Vám nabízí škálu zážitků od využití historických památek přes sportovní vyžití či zajištění vašich akcí v netradičních místech.

Tipy na výlet po okolí

Malebné městečko protknuté historií naleznete 20km jižně od Tábora, pouze 1,5 hod. cesty od Prahy, 30 min. od Českých Budějovic. Kromě renesančního zámku, budovy kláštera, kostelů, naleznete ve městě hned několik muzeí. Aktivní nabídku doplňuje možnost vodácké turistiky na přítomné řece Lužnici, cyklo a turistické stezky, možnost projížděk na řadě koňských farem, zahrání si tenisu či bowlingu. V okolí navštivte určitě město Tábor, zámky Červená Lhota, Hluboká, Třeboň, Jindřichův Hradec, České Budějovice s pivovarem Budvar, nebo se jen kochejte krásou přírodní krajinné scenérie.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete