Statistika našeho portálu

  • 87 220 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 159 Míst a památek

Hotel Beethoven - Chomutov

Beethovenova 1039, Chomutov

Pod Krušnými horami, přímo v blízkosti historického centra města Chomutov se ve stejnojmenné ulici nachází hotel Beethoven. Hotel si propůjčil jméno od známého hudebního skladatele Ludwiga van Beethovena. Čeká tu na Vás příjemné a elegantním prostředí, ochotný personál a výtečná kuchyně. K dispozici je 10 moderně vybavených pokojů. Každý pokoj má svou koupelnu, WC, zásobníky na sprchový gel a mýd…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Beethovenova 1039, Chomutov
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Chomutov
Obec
Chomutov

Fotogalerie k článku

Pod Krušnými horami, přímo v blízkosti historického centra města Chomutov se ve stejnojmenné ulici nachází hotel Beethoven. Hotel si propůjčil jméno od známého hudebního skladatele Ludwiga van Beethovena. Čeká tu na Vás příjemné a elegantním prostředí, ochotný personál a výtečná kuchyně. K dispozici je 10 moderně vybavených pokojů. Každý pokoj má svou koupelnu, WC, zásobníky na sprchový gel a mýdlo. Disponujeme také vlastním hlídaným parkovištěm. V hotelu je možno také pořádat školení, semináře, firemní i soukromé večírky atd. K dispozici je zpětný projektror, video projektor, video, DVD, Clipchart a promítací plátno.

Možnosti stravování

V hotelové restauraci hotelu Beethoven pokrm znamená "symfonii chutí". Nabízí zde české i mezinárodní speciality, ale i vynikající dietní a lehce stravitelné pokrmy. K jídlu pak máte velký výběr nápojů a vín přímo z vinotéky.

Popis okolí

Město Chomutov leží na západě Čech v Ústeckém kraji, jihozápadně od města Most. Město se rozkládá pod vrcholky kopců Krušných hor v údolí tvořeném řekou Chomutovkou. U severního okraje města najdeme několik rybníků a unikátní Kamencové jezero s léčivou vodou. Nedaleko jezera je naše největší zoologická zahrada. Od severního okraje města se zvedá kopec Strážiště (511 m n. m.). Na severním svahu je sjezdová trať s lyžařským vlekem a na vrcholku je rozhledna. Západním a severním směrem od města je viditelná linie bunkrů, z nichž jeden, Bunkr Na kočičáku, je opraven a je v něm umístěno muzeum. Do oblasti Krušných hor vede z města celá řada značených turistických i cyklistických tras například Bezručovým údolím, kde jsou zajímavé přírodní i technické památky.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Stavění máje 2019 - Perštejn

30.04.2019 - 30.04.2019
Obecní úřad, Perštejn

Stavění máje

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

30.05.2019 - 30.05.2019
Městská knihovna…

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí.

Offroadsafari - Doupovskem: opuštěn…

16.06.2019 - 16.06.2019
Kadaň

Dech beroucí kaňon Ohře, kryty ŘOP, zaniklé obce, Vintířovské lapidárium, daleké výhledy. Nasajte s námi atmosféru…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete