Statistika našeho portálu

  • 92 971 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Hotel Beskyd - Trojanovice

Trojanovice

Hotel Beskyd poskytuje celoroční ubytování a stravování jak rodinám, tak i sportovcům, firmám, školám v přírodě atd. Kapacita hotelu je 90 lůžek. Jsou zde 2 jednolůžkové pokoje, 22 dvoulůžkových pokojů, 8 třílůžkových a 5 čtyřlůžkových pokojů. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou. Společné sociální zařízení se nachází vždy na patře (hotel má 2 patra). Hosté mají možnost zapůjč…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Trojanovice 700, Trojanovice
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Nový Jičín
Obec
Trojanovice

Fotogalerie k článku

Hotel Beskyd poskytuje celoroční ubytování a stravování jak rodinám, tak i sportovcům, firmám, školám v přírodě atd. Kapacita hotelu je 90 lůžek. Jsou zde 2 jednolůžkové pokoje, 22 dvoulůžkových pokojů, 8 třílůžkových a 5 čtyřlůžkových pokojů. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou. Společné sociální zařízení se nachází vždy na patře (hotel má 2 patra). Hosté mají možnost zapůjčení televizoru na pokoj. Parkování u hotelu je zdarma, pro lyžaře je zde k dispozici lyžárna. Součástí hotelu, který se nachází v malebné obci Trojanovice je také společenský sál vhodný zejména k pořádání kulturně společenských akcí a dalších různých aktivit. Kapacita sálu je cca 250 až 300 lidí.

Možnosti stravování

Součástí hotelu je jídelna a restaurace s chutnou domácí kuchyní. Hoteloví hosté mají možnost si zde zahrát ping pong, šipky či stolní hokej. V létě je u hotelu otevřena terasa, kde si můžete mimo jiné dát některou z grilovaných pochoutek.

Popis okolí

Přímo z okem hotelu se Vám nabízí nádherný pohled na panorama radhošťských Beskyd. Obec Trojanovice je rozptýlená na severních svazích Radhoště asi 3 km od Frenštátu pod Radhoštěm. Hotel Beskyd je ideálním výchozím místem pro turisty a cykloturisty, v zimě pak pro milovníky lyžování. Hotel Beskyd se nachází necelých 20 minut pěší chůze od sedačkové lanovky na Pustevny. Možnost pěší turistiky i nenáročných procházek po Moravskoslezkých Beskydech. Pro milovníky zimních sportů je v okolí dostatečné množství vleků a sjezdovek různých obtížností. Pro vyznavače bíle stopy pak řada krásných běžeckých tras !

Tipy na výlet po okolí

Pustevny, Radhošť, Lysá Hora, Frenštát pod Radhošťem, Velký Javorník, Valašské muzeum v Rožnově...

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Čarodějnice na Stezce Valaška

30.04.2020 - 30.04.2020
Trojanovice

Oslavte čarodějnice. Těšíme se na vás poslední dubnový víkend na Stezce Valaška.

Velikonoční jarmark - Nový Jičín

06.04.2020 - 10.04.2020
Masarykovo náměstí,…

Tradiční velikonoční jarmark nabídne velikonoční zboží včetně kraslic, pomlázek a dekorací.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie
Turistické regiony

úterý 31. březen

Dnes má svátek Kvido

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete