Statistika našeho portálu

  • 89 479 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 164 Míst a památek

Hotel Bohemia - Zdíkov

Zdíkov

Rodinný hotel Bohemia *** naleznete na Šumavě v obci Zdíkov 770 m.n.m. u známého sportovního areálu Churáňov- Zadov 4km. Hotel Bohemia je horský hotel s mimořádně příjemnou atmosférou a profesionálním přístupem ke klientům. Nabízíme Vám ubytování na Šumavě v útulných a stylově zařízených pokojích a apartmá. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí, a tak se můžete těšit na nové a …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zdíkov 243, Zdíkov
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Prachatice
Obec
Zdíkov

Fotogalerie k článku

Rodinný hotel Bohemia *** naleznete na Šumavě v obci Zdíkov 770 m.n.m. u známého sportovního areálu Churáňov- Zadov 4km. Hotel Bohemia je horský hotel s mimořádně příjemnou atmosférou a profesionálním přístupem ke klientům. Nabízíme Vám ubytování na Šumavě v útulných a stylově zařízených pokojích a apartmá. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí, a tak se můžete těšit na nové a moderní vybavení. U nás naleznete výborné podmínky pro Vaši dovolenou. Prodáváme rodinné pobyty, sportovní a relaxační pobyty, rekondice pro seniory. Vyhlášená je nabídka víkendových pobytů . Přijeďte k nám prožít Romantický víkend na Šumavě .

Možnosti stravování

Restaurace hotelu Bohemia *** patří mezi vyhlášené restaurace v okolí. Chutné pokrmy vybraných domácích i zahraničních specialit pro Vás s tou nejlepší péčí připravují zaměstnanci pod vedením šefkuchaře Zdenka Cihláře.V nabídce naší restaurace je tradiční česká kuchyně, zvěřinové speciality, mezinárodní kuchyně a lahodné domácí dezerty. Restaurace je zařízena v příjemném moderním stylu. Milovníky vín potěší pestrá nabídka kvalitních vínem z naší bohaté vinotéky. Pro večerní posezení je hostům k dispozici stylová lidová formanka.

Popis okolí

Pár minut pěší chůze od hotelu a naleznete se na překrásných pláních a v lesích, které si Šumava stále uchovává. V okolí hotelu je velké množství stezek pro pěší a cykloturistiku. Okolní lesy jsou vyhlášené vynikajícími podmínkami pro houbaře. Pokud máte raději zimní sporty jistě oceníte kvalitně upravené běžecké stopy v blízkosti hotelu a sjezdovky v několika dobře dostupných lyžařských areálech. Lyžařský areál Chráňov-Zadov 4km nebo skiareál Kašperské Hory 9km.

Tipy na výlet po okolí

Dnešní Šumava nabízí svým návštěvníkům mnoho možností jak aktivně prožít volný čas. V přímém okolí našeho hotelu je řada zajímavých turistických cílů. Mezi nejoblíbenější místa patří hrad Kašperk, městečko Vimperk nebo rozhledna Javorník. Nedaleko od hotelu Bohemia naleznete značené turistické stezky a šumavské cyklotrasy.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Setkání s tradicí s poutní mší svat…

24.08.2019 - 24.08.2019
Rosenauerova kaplička…

Setkání s tradicí s poutní mší svatou u Rosenauerovy kapličky u Jeleních Vrchů. Mše svatá u Rosenauerovy kapličky s…

Ukončení plavební sezóny - Nová Pec

21.09.2019 - 21.09.2019
Nová Pec

Ukázka plavení dříví na umělém plavebním kanále - v Ježové - kulturní program, setkání folklorních souborů z jižních…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete