Statistika našeho portálu

  • 98 914 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Bohemians - Praha

Praha

Hotel se nachází přímo na břehu řeky Vltavy v klidné části města obklopené zelení. Svým umístěním má ideální polohu pro přímé a pohodlné spojení tramvajemi s centrem Prahy. Cesta od hotelu do centra města (Václavské náměstí, Národní divadlo,..) Vám nebude trvat déle než 12 minut panoramatické jízdy tramvají po pražském nábřeží. Ubyt…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Modřanská 1107/51, Praha 4 - Podolí
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Vybavení

Wifi
Parkování
Povlečení
Sprchový kout
TV s plochou obrazovkou
Ručníky

Popis ubytování

Hotel se nachází přímo na břehu řeky Vltavy v klidné části města obklopené zelení. Svým umístěním Vám poskytne velmi dobré a pohodlné spojení s centrem Prahy. Za cca 12 minut panoramatické jízdy tramvají po pražském nábřeží dojedete na Václavské náměstí, na Staré Město nebo k Národnímu divadlu. Tříhvězdičkový hotel s celkovou ubytovací kapacitou 54 lůžek ve 23 pokojích nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové i třílůžkové pokoje. Všechny jsou vybaveny stylovým nábytkem, koupelnou s vlastním sociálním zařízením a televizorem. Nepřetržitý provoz hotelové recepce je pro Vás zajištěn po dobu 24 hodin, 7 dnů v týdnu.

Možnosti stravování

V hotelu je možno si přikoupit snídani podávanou buffetovým způsobem.

Popis okolí

Nejbližší okolí, poskytuje hotelovým hostům mnoho sportovních a relaxačních možností. Od plaveckého stadionu Praha 4 Podolí je náš hotel vzdálen pouze 500 metrů. Areál O2 Žluté lázně, který nabízí široké spektrum služeb a sportovišť se nachází od ubytování v hotelu pouhých 200 metrů. Hotel také přímo sousedí s několika oblíbenými pražskými cyklostezkami, které můžete využít nejen pro cyklistiku, ale díky kvalitnímu asfaltovému povrchu jsou vhodné i pro příznivce kolečkových bruslí. Budeme velmi potěšeni, ať už do Prahy přijedete za obchodem, za poznáním, na dovolenou nebo na služební cestu, využijete-li naší nabídky ubytování v hotelu Bohemians - Praha.

Tipy na výlet po okolí

Cyklostezky pro jízdní kola a kolečkové brusle V těsné blízkosti Hotelu Bohemians 10 metrů se nachází několik velmi pěkných cyklostezek. Značnou část těchto cyklostezek s kvalitním asfaltovým povrchem ocení i příznivci kolečkových bruslí. Cyklostezka A22 - ÚJ-BR: Újezd u Průhonic - Bráník 12,8 km Bráník, Barrandovský most 0,0 - Krč, nádraží 3,1 - Krč, ulice U Michelského lesa 4,0 - Roztyly, metro 6,1 - Chodov, metro 7,6 - Opatov, metro 9,3 - Kateřinky 10,6 - Újezd 12,8 Cyklostezka A2 - Vltava pravobřežní: úsek Výtoň - Zbraslav 11,0 km Kralupy - Zámky - Troja - Libeňský ostrov - Těąnov - Palachovo náměstí - Karlín - Národní divadlo - Výtoň - Podolí - Bráník - Modřany - Komořany - Zbraslav - Vrané nad Vltavou úseky v závorkách vedou mimo území hl. města Prahy.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Cécile Da Costa: Zeto etc. - Praha

03.12.2022 - 03.12.2022
Divadlo Ponec

Vhodné pro děti od osmi let! Můžeme si vyprávět krásné příběhy, i když čelíme katastrofě? Performance-dialog Cécile…

Mikuláš a předvánoční tvoření - Pra…

03.12.2022 - 04.12.2022
OC Šestka

Krátké a leckdy chmurné dny vybízejí buď se zachumlat pod peřinu, nebo zajít někam do tepla za zábavou. V Obchodním…

Mikulášská nadílka - Praha

04.12.2022 - 05.12.2022
Krtkův svět

Zveme vás a vaše děti na mikulášskou nadílku, kterou jsme připravili na neděli 4. prosince a pondělí 5.prosince. Akce…

Mikulášská nadílka - Praha

04.12.2022 - 04.12.2022
Beachklubu Ládví

Večer v neděli 4. prosince můžete dorazit do Beachklubu na Mikulášskou nadílku. Od 16.30 na vás bude čekat dětská…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete