Statistika našeho portálu

  • 101 405 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Bohumilka - Lázně Bělohrad

Lázně Bělohrad

Třihvězdičkový hotel nabízí kvalitní ubytování v centru města. Nabízíme ubytování v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích. K disozici je i třílůžkový rodinný pokoj. Děti do 3 let v doprovodu rodičů mají ubytování zdarma. Parking v uzavřeném a hlídaném parkovišti za hotelem. Zajišťujeme půjčení auta, možnost transferu z hotelu na letiště. Výhodou Hotelu BOHUMILKA jsou nedaleké lázně kde je mo…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Lázeňská 177, Lázně Bělohrad
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Jičín
Obec
Lázně Bělohrad

Fotogalerie k článku

Třihvězdičkový hotel nabízí kvalitní ubytování v centru města. Nabízíme ubytování v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích. K disozici je i třílůžkový rodinný pokoj. Děti do 3 let v doprovodu rodičů mají ubytování zdarma. Parking v uzavřeném a hlídaném parkovišti za hotelem. Zajišťujeme půjčení auta, možnost transferu z hotelu na letiště. Výhodou Hotelu BOHUMILKA jsou nedaleké lázně kde je možné pro Vás objednat a vyzkoušet jednotlivé procedury.

Možnosti stravování

Součástí hotelu je restaurace. Nabízíme speciality ruské, české a mezinárodní kuchyně jsou od mistra kuchaře. Rodinné obědy, romantické večeře. Kapacita restaurace je 70 míst. Záruka diskrétnosti a soukromí; vysoká úroveň servisu, kvalifikovaný personál. Restaurace je vybavena vzduchotechnikou a klimatizací.

Tipy na výlet po okolí

Český ráj, Podzvičínsko, Kuks, Hrádek u Nechanic, ZOO Dvůr Králové, Krkonoše.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete