Statistika našeho portálu

  • 89 001 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 164 Míst a památek

Hotel Bowling club - Děčín

Klicperova 219, Děčín

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s koupelnou, WC, TV; a tři apartmány pro náročnější hosty. Celková kapacita ubytování je 50 lůžek ve 24 pokojích. Možnost 7x přistýlky. V přízemí hotelu jsou k dispozici čtyři profesionální bowlingové dráhy, restaurace, bar a za pěkného počasí si můžete dopřát příjemné posezení na terase pod lípami. Hoteloví hosté svá auta parkují na nádvoří hotelu…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Klicperova 219, Děčín
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Děčín
Telefon
E-mail
bowling.decin@seznam.cz

Fotogalerie k článku

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s koupelnou, WC, TV; a tři apartmány pro náročnější hosty. Celková kapacita ubytování je 50 lůžek ve 24 pokojích. Možnost 7x přistýlky. V přízemí hotelu jsou k dispozici čtyři profesionální bowlingové dráhy, restaurace, bar a za pěkného počasí si můžete dopřát příjemné posezení na terase pod lípami. Hoteloví hosté svá auta parkují na nádvoří hotelu, které se na noc uzavírá. V hotelových prostorách pro Vás uspořádají slavnostní obědy, večeře, grilování, večírky, svatby, rauty, abiturientská setkání, podnikové večírky, ozdravné pobyty spojené s relaxací v solno-jodové jeskyni, masážemi, apod.

Možnosti stravování

Součástí hotelového komplexu je restaurace, která zajišťuje stravování hostů v hotelu, ale slouží i široké veřejnosti. Otevírací doba Restaurace a bowling NE - ČT 8.00 - 22.00, PÁ - SO 8.00 - 23.00 hod.

Popis okolí

Město Děčín je odedávna významnou obchodní, dopravní i turistickou tepnou. Děčínem protéká největší česká řeka Labe. Na jejím pravém břehu leží úpatí Česko-saského švýcarska, které se táhne přes hranice do sousedního Německa. Do Děčína zasahují chráněné krajinné oblasti Labské pískovce a České středohoří. Děčín skýtá mnoho pamětihodností a zajímavostí př. Děčínský zámek – dominanta města na 50m vysokém ostrohu nad soutokem řek Ploučnice a Labe. Vstup na zámek je 300 m dlouhou, ve skále vytesanou Dlouhou jízdou s portálem z r. 1672.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Mezinárodní mistrovství v jízdě pák…

31.08.2019 - 31.08.2019
Děčín

Mistři světa z roku 2007, konané ve Finsku,vás zvou na 8. ročník mezinárodního mistrovství České republiky v jízdě na…

Noční prohlídky na kouzelném zámku …

27.07.2019 - 27.07.2019
Zámek Benešov nad…

Zveme vás na kouzelné prohlídky nočního zámku. Návštěvníci se mohou těšit na prohlídku zámku v doprovodu strašidel a…

Benešovská rokle - turistický pochod

14.09.2019 - 14.09.2019
Benešov nad Ploučnicí

Turistický pochod okolím města Benešova - na výběr trasa pro kočárky,7 km , 9km , 16 km a 20 km Na startu každý…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete