Statistika našeho portálu

 • 88 932 Akcí v kalendáři
 • 5 378 Ubytovacích zařízení
 • 24 163 Míst a památek

Hotel Central - Český Těšín

Nádražní 16/10, Český Těšín

10 důvodů, proč budete s ubytováním v hotelu Central spokojeni Komfort a soukromí – Hotel je po rekonstrukci, pokoje jsou nově vybavené. Sociální zařízení je pro každý pokoj samostatné, v apartmánech jsou koupelny vybaveny rohovou vanou. TV + satelit – Před spaním si můžete vybrat ze široké nabídky televizních programů, signál přijímáme satelitem. Internet – V hotelu…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nádražní 16/10, Český Těšín
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Karviná
Obec
Český Těšín

Fotogalerie k článku

10 důvodů, proč budete s ubytováním v hotelu Central spokojeni

 • Komfort a soukromí – Hotel je po rekonstrukci, pokoje jsou nově vybavené. Sociální zařízení je pro každý pokoj samostatné, v apartmánech jsou koupelny vybaveny rohovou vanou.
 • TV + satelit – Před spaním si můžete vybrat ze široké nabídky televizních programů, signál přijímáme satelitem.
 • Internet – V hotelu Central považujeme wi-fi připojení k internetu zdarma za samozřejmé, nemáte-li s sebou notebook, lze se na internet připojit v recepci.
 • Bezpečné parkování – Kromě parkování před hotelem mohou naši hosté parkovat na dvoře hotelu, toto parkoviště se na noc uzamyká.
 • Non-stop recepční služba – 24 hodin denně je recepční služba připravena Vám poradit a pomoci. Seženete zde také alkoholické i nealkoholické nápoje a cukrovinky.
 • Sekretářské služby – Rádi Vám v recepci poskytneme telefon i fax, zajistíme kopírování, vyřídíme vzkazy nebo domluvíme přistavení taxi.
 • Komfort i pro kojence a batolata – Pro rodiny s malými dětmi máme připravenou dětskou postýlku.
 • Zvířat se nebojíme - Rádi Vás ubytujeme i s domácími mazlíčky.
 • Mexická restaurace – V restauraci Cascada servírujeme českou i světovou kuchyni. Připravíme Vám lahodnou snídani, steak k obědu, tiramisu ke kávě i nejlepší česká piva po večeři.
 • Profesionalita – Chceme svým hostům nabízet prvotřídní služby. Pokusíme se vyhovět každému přání, se kterým se na naše zaměstnance obrátíte.

Možnosti stravování

V přízemí hotelu se nachází stylová restaurace Cascada s kapacitou 70-80 míst zařízena v mexickém originálním stylu. Můžete ochutnat netradiční úpravu jídel z české i světové kuchyně. Kvalita jídel je zaručena pečlivým výběrem ekologických potravin a domácí výrobou veškerého sortimentu v jídelním lístku. Speciality - steaky, pečená malá kachna, vepřové koleno, těstoviny s různými druhy masa restovaných na olivovém oleji atd., saláty. Dezerty, moučníky např. Tiramisu, zmrzlinové poháry s čerstvým ovocem…. Obědové menu od podělí do pátku. Česká, francouzská a italská vína, čepují Budějovický Budvar, Pilsner Urquel. Stravování hostů je zajištěno v plném rozsahu - hotelová kuchyně je schopna vyhovět jakémukoliv přání zákazníka.

Tipy na výlet po okolí

Koupaliště Český Těšín - možnost občerstvení, volejbal, kuželky, skokanské prkno nebo věž, tobogán, dětské hřiště, travnatý břeh, parková úprava, betonové dno. Ve městě bowling a squash, fitness, solárium, posilovna. V okolí - Empírový zámek Fryštát s anglickým parkem. Technická expozice Důl Michal Michálkovice. Stáj Newport Dolní Domaslavice nabízí vyjížďky na koních. Možnost cykloturistiky až do blízkých Beskyd, kde jsou v zimě běžecké stopy i možnost lyžování.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Slavnosti piva a guláše - Karviná

10.08.2019 - 10.08.2019
Lodičky Dokořán, Karviná

Doražte ochutnat pivní speciality z místních pivovarů a vyzkoušet guláše, které pro Vás budou připravovat soutěžní týmy…

Festival karvinské kultury Karviná …

31.08.2019 - 31.08.2019
Lodičky Dokořán, Karviná

Můžete se těšit na divadla, tance, poezie, výtvarné práce ale i skvělé kapely a DJs. Součástí bude taktéž gastro zóna,…

Hudební festival Havířovské slavnos…

06.09.2019 - 07.09.2019
Městská sportovní hala,…

Hudební festival, který přiveze do Havířova MIG21, Tři sestry a další kapely.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete