Statistika našeho portálu

  • 101 405 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Centrum - Hranice

Hranice

Hotel Centrum se nachází v nově zrekonstruované budově bývalé tiskárny. Nabízíme ubytování ve stylově zařízených pokojích a apartmánech přímo v centru města Hranice. Každý pokoj má své sociální zařízení jež zahrnuje toaletu, vanu a bidet. V luxusních koupelnách je také k dispozici fén. Všechny pokoje jsou pak vybaveny televizí, internetovou přípojkou, minibarem, fénem a telefonem. Hotel Centrum s…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Komenského 384, Hranice
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Přerov
Obec
Hranice

Fotogalerie k článku

Hotel Centrum se nachází v nově zrekonstruované budově bývalé tiskárny. Nabízíme ubytování ve stylově zařízených pokojích a apartmánech přímo v centru města Hranice. Každý pokoj má své sociální zařízení jež zahrnuje toaletu, vanu a bidet. V luxusních koupelnách je také k dispozici fén. Všechny pokoje jsou pak vybaveny televizí, internetovou přípojkou, minibarem, fénem a telefonem. Hotel Centrum se nachází přímo v centru města Hranice. Je velice dobře dostupný a nachází se na hlavním tahu na Valašské Meziříčí. Od sjezdu z dálnice D48, což je hlavní tah do Ostravy, Polska, Olomouce, Brna či Prahy je to do Hotelu Centrum pouze pár km bez jakýchkoliv odboček.

Možnosti stravování

V přízemí hotelu Centrum se nachází restaurace Nostalgie pro 60 hostů nabízí komorní prostředí s výbornou kuchyni s individuálním přísupem. Díky své členitosti může sloužit pro oslavy více skupin, bez přímého kontaktu.

Popis okolí

Hotel Centrum se nachází v samém středu města Hranice na Komenského ulici(mapa na stránce kontakt). Výhodou je velké, nepřetržitě hlídané parkoviště. Pro klienty a ubytované v hotelu nabízíme přístup z Masarykova náměstí.

Tipy na výlet po okolí

Zámek Hranice, Helfštýn,Teplice nad Bečvou, Zbrašovské aragonitové jeskyně v Teplicích nad Bečvou, Svatý Hostýn.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Farmářský a řemeslný trh - Kojetín

02.12.2023 - 02.12.2023
Masarykovo náměstí

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Kojetíně

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete