Statistika našeho portálu

  • 101 421 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Concertino - Zlatá husa - Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec

Hotel byl otevřen v roce 1996 v historickém centru Jindřichova Hradce. Ojedinělý komplex hotelu v sobě spojuje objekty z období renesance se zcela nově vybudovaným moderním ubytovacím zařízením. Ubytování nabízí 28 dvoulůžkových pokojů (8 pokojů s možností přistýlky), 4 jednolůžkové pokoje, 3 apartmány a 2 rodinné buňky (dvě ložnice se společnou koupelnou a WC). Každý z pokojů má předsíň, koupeln…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
náměstí Míru 141/II, Jindřichův Hradec
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Jindřichův Hradec
Obec
Jindřichův Hradec

Fotogalerie k článku

Hotel byl otevřen v roce 1996 v historickém centru Jindřichova Hradce. Ojedinělý komplex hotelu v sobě spojuje objekty z období renesance se zcela nově vybudovaným moderním ubytovacím zařízením. Ubytování nabízí 28 dvoulůžkových pokojů (8 pokojů s možností přistýlky), 4 jednolůžkové pokoje, 3 apartmány a 2 rodinné buňky (dvě ložnice se společnou koupelnou a WC). Každý z pokojů má předsíň, koupelnu se sprchou a toaletu. Pro pohodlí hostů v nich nechybí ani telefon, televizor, minibar a hotelový trezor, vysoušečem vlasů, signálem pro bezdrátový internet WiFi T-Mobile a tlačítkem pro přivolání pomoci v nouzi. H Hotel je vybudován pro zcela bezbariérový přístup. Jeden pokoj je pak plně přizpůsoben pro osoby na vozíčku (2 koupelny - z toho 1 speciální). Pokoje jsou chráněny protipožárním alarm systémem a dveře jsou zabezpečeny zámky s magnetickými kartami. Nabízíme Vám možnost objednat si rekondiční a sportovní masáž přímo do Vašeho pokoje.

Možnosti stravování

Restaurant Zlatá Husa nabízí vynikající speciality domácí a mezinárodní kuchyně. Za touto běžnou frází se neskrývá běžná kvalita. Jako rodinnému hotelu nám velice záleží na gastronomii. Proto u nás vaříme z čerstvých surovin, používáme kvalitní nádobí a přístroje a nejdůležitější ingredienci, kterou je cit pro chvíle, které prožíváte při stolování. Naše nabídka není stálá. Protože máme mnoho hostů, kteří k nám jezdí i z míst vzdálených, snažíme se vždy nabídnout něco nového. Každý den se řídíme nabídkou čerstvého trhu. Nabízíme příjemné posezení v Café Baru a mnoho dalších možností jako grilování na letní terase.

Popis okolí

Hotel se nachází v historickém centru Jindřichova Hradce, bezpochyby jednoho z nejkrásnějších jihočeských měst. Návštěvník města má na dosah architektonické skvosty, jejichž historie sahá až do 13. století.

Tipy na výlet po okolí

Slavonice, Třeboň, České Budějovice, hrad Landštějn nebo vodní zámek Červená Lhota

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete