Statistika našeho portálu

  • 102 169 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Dukla - Znojmo

Znojmo

Hotel Dukla je nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel poskytující vysoký standard ubytování a kongresových služeb. Pro naše hosty jsou k dispozici kvalitně a nově vybavené pokoje zařízené v moderním stylu. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, disponují barevným televizorem a domácím telefonem. Další ubytovací kapacitu můžeme nabídnou v pokojích s vlastním příslušenstvím i v ubytovně a tu…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Holandská 3283/30, Znojmo
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Znojmo
Obec
Znojmo

Fotogalerie k článku

Hotel Dukla je nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel poskytující vysoký standard ubytování a kongresových služeb.

Pro naše hosty jsou k dispozici kvalitně a nově vybavené pokoje zařízené v moderním stylu. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, disponují barevným televizorem a domácím telefonem. Další ubytovací kapacitu můžeme nabídnou v pokojích s vlastním příslušenstvím i v ubytovně a turistických pokojích, kde WC a koupelna jsou mimo pokoj.

Hotel Dukla nabízí vhodné prostory pro uspořádání nejrůznějších firemních akcí a společenských událostí v příjemném prostředí. Hotel disponuje prostory pro uspořádání firemních prezentací, seminářů nebo školení a slavnostních příležitostí. V těchto salonkách a sálu lze snadno zajistit příjemné prostředí pro konání firemních večírků, rautů, plesů nebo banketů a rodinných či svatebních oslav.

Možnosti stravování

V naší restauraci Vám nabídneme jak tradiční českou kuchyni, tak minutková jídla, ale i nejrůznější speciality. K dobré pohodě Vám mohou přijít vhod tradiční vína ze znojemské vinařské oblasti.

Popis okolí

Hotel se nachází na hlavním tahu E 59 směr Praha - Vídeň v jižní části města Znojma a asi 10 km od hraničního přechodu Hatě.

Tipy na výlet po okolí

Zříceniny hradů Nový Hrádek, Kaja, hrady a zámky (Hardegg, Vranov n. Dyjí), zajímavé vyhlídky - Králův stolec, Seasfieldův kámen, Hardeggská vyhl., vinice Šobes.

Hrady a zámky v regionu Znojemska: Moravksý Krumlov, Jevišovice, Vranov n. Dyjí, Bítov, Uherčice, Riegersburg, Hardegg, zřícenina hradu Cornštejn.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Hypnotizér ve Znojmě | duben 2024

15.04.2024 - 15.04.2024
nám. Republiky 916, 669…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na představení HYPNOTIZÉR!

JAROVÍN Znojmo 2024

03.05.2024 - 03.05.2024
Znojmo

NEJVĚTŠÍ DEGUSTACE FRIZZANTE A RŮŽOVÝCH VÍN V ČESKÉ REPUBLICE. AKCE SE KONÁ V PŘEDVEČER PŘEDSTAVENÍ NOVÝCH VÍN VOC…

Královský košt Znojmo 2024

26.10.2024 - 26.10.2024
Klášter Louka - Znojmo

Největší pultová degustace českých a moravských vín.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete