Statistika našeho portálu

  • 93 002 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Hotel Dukla - Znojmo

Znojmo

Hotel Dukla je nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel poskytující vysoký standard ubytování a kongresových služeb. Pro naše hosty jsou k dispozici kvalitně a nově vybavené pokoje zařízené v moderním stylu. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, disponují barevným televizorem a domácím telefonem. Další ubytovací kapacitu můžeme nabídnou v pokojích s vlastním příslušenstvím i v ubytovně a tu…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Holandská 3283/30, Znojmo
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Znojmo
Obec
Znojmo

Fotogalerie k článku

Hotel Dukla je nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel poskytující vysoký standard ubytování a kongresových služeb.

Pro naše hosty jsou k dispozici kvalitně a nově vybavené pokoje zařízené v moderním stylu. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, disponují barevným televizorem a domácím telefonem. Další ubytovací kapacitu můžeme nabídnou v pokojích s vlastním příslušenstvím i v ubytovně a turistických pokojích, kde WC a koupelna jsou mimo pokoj.

Hotel Dukla nabízí vhodné prostory pro uspořádání nejrůznějších firemních akcí a společenských událostí v příjemném prostředí. Hotel disponuje prostory pro uspořádání firemních prezentací, seminářů nebo školení a slavnostních příležitostí. V těchto salonkách a sálu lze snadno zajistit příjemné prostředí pro konání firemních večírků, rautů, plesů nebo banketů a rodinných či svatebních oslav.

Možnosti stravování

V naší restauraci Vám nabídneme jak tradiční českou kuchyni, tak minutková jídla, ale i nejrůznější speciality. K dobré pohodě Vám mohou přijít vhod tradiční vína ze znojemské vinařské oblasti.

Popis okolí

Hotel se nachází na hlavním tahu E 59 směr Praha - Vídeň v jižní části města Znojma a asi 10 km od hraničního přechodu Hatě.

Tipy na výlet po okolí

Zříceniny hradů Nový Hrádek, Kaja, hrady a zámky (Hardegg, Vranov n. Dyjí), zajímavé vyhlídky - Králův stolec, Seasfieldův kámen, Hardeggská vyhl., vinice Šobes.

Hrady a zámky v regionu Znojemska: Moravksý Krumlov, Jevišovice, Vranov n. Dyjí, Bítov, Uherčice, Riegersburg, Hardegg, zřícenina hradu Cornštejn.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Velikonoční trhy Znojemské Velikono…

08.04.2020 - 12.04.2020
Horní náměstí, Znojmo

I v letošním roce na vás čeká během Znojemských Velikonoc bohatý program. V dílničkách si můžou vaše děti vyrobit…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie
Turistické regiony

sobota 4. duben

Dnes má svátek Ivana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete