Statistika našeho portálu

  • 102 686 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel ELIŠKA - Mikulov

Mikulov

Celková ubytovací kapacita hotelu je 112 lůžek. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny, vybaveny sociálním zařízením, televizí, satelitem a připojením na internet. K dispozici je střežené parkoviště a snídaňová konferenční místnost pro 80 osob. Součástí areálu hotelu je Irská hospůdka - Irish pub O´Hara a Vinný sklep Eliška s vinotékou, který je otevřen po předchozí objednávce. Nabízí posezení v pr…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Piaristů/4, Mikulov
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Břeclav
Obec
Mikulov

Fotogalerie k článku

Celková ubytovací kapacita hotelu je 112 lůžek. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny, vybaveny sociálním zařízením, televizí, satelitem a připojením na internet. K dispozici je střežené parkoviště a snídaňová konferenční místnost pro 80 osob. Součástí areálu hotelu je Irská hospůdka - Irish pub O´Hara a Vinný sklep Eliška s vinotékou, který je otevřen po předchozí objednávce. Nabízí posezení v prostorách historického sklepa pro 95 osob a jeho součástí je vinotéka a otevřený krb.

Možnosti stravování

Hotel Eliška nabízí pobyty se snídaní, s plnou penzí i polopenzí. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů chléb, bílé i tmavé rohlíky, sladké pečivo, 3 druhy uzeniny, tvrdý i tavený sýr, vejce, máslo, zelenina, ovoce, jogurt, med, 3 druhy džemu, 4 druhy Müsli, 2 druhy pomazánky, káva, mléko, čaj, džus Součástí hotelu Eliška je Irská hospoda Irish pub O´Hara. Stylový interiér, přijatelné ceny a příjemná obsluha vybízí k ochutnání nejedné kulinářské speciality. V nabídce je čepované pivo značky Gambrinus, Velvet, Guinness, Plzeň, Velkopopovický kozel, lahvové pivo Granát, belgické pivo Stella Artois a kvasnicové pivo Hoegaarden.

Popis okolí

Hotel se nachází v krásném prostředí historického města Mikulov, na jihu Moravy, při hranicích s Rakouskem. Využijte ideální polohy Mikulova a přijďte relaxovat do atmosféry plné pohody a vína, do místa, které nabízí přírodní krásy, historické skvosty i nepřeberné množství sportovního vyžití.

Tipy na výlet po okolí

Pro pěší doporučujeme prohlídku historického centra Mikulova. Je možné využít organizovanou prohlídku s průvodcem, nebo se vydat po stopách historie na vlastní pěst. Mikulov nabízí několik historických památek - zámek Mikulov, Ditrichštejnská hrobka, kostnice v kostele sv. Václava, synagoga, židovský hřbitov, Svatý kopeček, Kozí hrádek. Pro milovníky přírody jsou lákadlem Pálavské vrchy zapsané jako biosferická rezervace Unesco a Jeskyně na Turlodu.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Královský košt Mikulov 2024

23.08.2024 - 23.08.2024
Hotel Ryzlink Mikulov

Výjimečná degustace vín spojená s kulturním a gastronomickým zážitkem.

Čtyři dohody: Jaroslav Dušek 2024 -…

25.09.2024 - 25.09.2024
Mikulov

Veleúspěšné divadelní představení Jaroslava Duška na motivy stejnojmenného bestselleru Čtyři dohody Dona Miguela Ruize…

Královský košt Hustopeče 2025

11.01.2025 - 11.01.2025
Hustopeče

Závěrečná degustace vín ve Wine Wellness hotelu.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete