Statistika našeho portálu

  • 96 101 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Hotel Energetik - Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou

Hotel Energetik 1.070 m.n.m se nachází přímo na sjezdovce Hnědý vrch a je vzhledem ke své poloze v létě i v zimě ideálním místem pro start na kratší i náročné výlety po Krkonoších.Celková kapacita hotelu je 180 lůžek ve 2-, 3-, 4 lůžkových pokojích s televizí, SAT, koupelnou a WC. Pro náročné klienty či větší rodiny jsou kdispozici 4 nebo 5-ti lůžková apartmá. Převážná většina hotelových pokojů j…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Hnědý Vrch 56, Pec pod Sněžkou
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Trutnov
Obec
Pec pod Sněžkou

Fotogalerie k článku

Hotel Energetik 1.070 m.n.m se nachází přímo na sjezdovce Hnědý vrch a je vzhledem ke své poloze v létě i v zimě ideálním místem pro start na kratší i náročné výlety po Krkonoších.Celková kapacita hotelu je 180 lůžek ve 2-, 3-, 4 lůžkových pokojích s televizí, SAT, koupelnou a WC. Pro náročné klienty či větší rodiny jsou kdispozici 4 nebo 5-ti lůžková apartmá. Převážná většina hotelových pokojů je s balkonem a překrásným výhledem na Krkonoše. Většina pokojů je vybavena telefonem, a minibarem. Pobyt hotelovým hostům zpříjemní krkonošská i mezinárodní kuchyně, restaurace, denní bar, kavárna + noční bar, hotelová recepce, směnárna, solárium, herna a biliár. Bezdrátové připojení WIFI je pro Vás k dispozici v hale hotelové recepce a v klidové zóně naproti restauraci v 1.patře hotelu.

Možnosti stravování

snídaně-formou švédských stolůvečeře - výběrem ze tří menu

Popis okolí

Město Pec pod Sněžkou je dnes jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších horských středisek cestovního ruchu v České republice v nadmořské výšce cca 750 m.n.m. a má asi 600 trvale bydlících obyvatel. Nachází se v údolí řeky Úpy, Zeleného a Lučního potoka, v překrásné přírodě mezi okolními vrcholky Černé hory 1299 m.n.m., Jeleního vrchu 1024 m.n.m., Liščí hory 1363 m.n.m., Studniční hory 1554 m.n.m. a Sněžky.Hotel Energetik *** 1.070 m.n.m je vzhledem ke své poloze ideálním místem pro start na kratší i náročné výlety po Krkonoších. Dovolenou či víkend u nás můžete strávit po svém, svým vybavením náš hotel uspokojí široké spektrum klientů.Rodinám s dětmi nabízíme volné využití dětské herny, školám v přírodě a lyžařským výcvikům je po dobu pobytu u nás k dispozici kongresový sál ve kterém může probíhat výuka, přednášky či společenské akce pro děti. Hotelovým hostům včetně škol je k dispozici zdarma vnitřní bazén o rozměrech 18x6x1,5m. Pro sportovně založené hosty nabízíme zdarma vstup do tělocvičny, fitness a bazénu, pro chvíle relaxace biliár, venkovní whirpool, finskou saunu a solárium.

Tipy na výlet po okolí

Region skýtá řadu možností pro fakultativní výlety – světoznámé ZOO ve Dvoře Králové nad Labem, komplex Adršpašských pískovcových skal, Aqua park Babylon Liberec, okružní lety nad Krkonošemi- letiště Vrchlabí, paraglaidové lety na padáku, paintball v Horním Maršově cca8km, návštěvu Krkonošského muzea a Krkonošských skláren v Harrachově atp. Centrum města Pec pod Sněžkou je vzdáleno 2km od hotelu. Zde lze využít další sportovní a kulturní zařízení – bowling, squash, tenisové kurty, minigolf, bobovou dráhu a Monkey park, lanovku na Sněžku.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete