Statistika našeho portálu

  • 101 005 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

hotel Engadin - Železná Ruda

Železná Ruda

Hotel je umístěn v klidném a romantickém prostředí 2 km od Železné Rudy v údolí říčky Řezné. Hraniční přechod do SRN je vzdálen 6km.Využití našeho hotelu je celoroční a je zvláště vhodné pro rodiny s dětmi, hosty všech kategorií, včetně důchodců. Ideální je také pro pořádání firemních školení, soustředění, dětské ozdravné pobyty včetně škol v přírodě a lyžařské kursy. Organizované pobyty pro skup…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Železná Ruda, Železná Ruda
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Klatovy
Obec
Železná Ruda

Fotogalerie k článku

Hotel je umístěn v klidném a romantickém prostředí 2 km od Železné Rudy v údolí říčky Řezné. Hraniční přechod do SRN je vzdálen 6km.Využití našeho hotelu je celoroční a je zvláště vhodné pro rodiny s dětmi, hosty všech kategorií, včetně důchodců. Ideální je také pro pořádání firemních školení, soustředění, dětské ozdravné pobyty včetně škol v přírodě a lyžařské kursy. Organizované pobyty pro skupiny mají výrazné slevy.Příjezd je po silnici až k hotelu, kde je parkoviště jak pro osobní auta, tak i pro autobusy. Hotel má vlastní mikrobus, který zajišťuje přepravu hostů i zavazadel.K dispozici je 110 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím.Typy pokojů: * STANDARD dvou až čtyřlůžkové pokoje, sprcha a WC na pokoji, možno zapůjčit TV za poplatek. * APARTMÁ Pokoj o dvou místnostech s vlastním příslušenstvím, TV, případně s balkonem. * TURISTIK Dvou až čtyřlůžkové pokoje s umyvadlem, příslušenství společné.

Možnosti stravování

Stravování snídaně formou bufetu, polopense nebo plné pense. Obědy a večeře servírované, výběr ze dvou jídel.V hotelu je hostům například k dispozici : * jídelna pro 90 osob * restaurace pro 40 osob * vinárna pro 45 osob s barem a tanečním parketem * společenská místnost * terasa * televizní místnost * telefon a fax. * masáže * stolní fotbalWI-FI připojení k Internetu je k dispozici zdarma v celém objektu hotelu.

Popis okolí

Příjezd je po silnici až k hotelu, kde je parkoviště jak pro osobní auta, tak i pro autobusy. Hotel má vlastní mikrobus, který zajišťuje přepravu hostů i zavazadel.V okolí jsou vynikající podmínky pro letní i zimní sporty.Přímo u hotelu jsou sjezdovky se čtyřmi lyžařskými vleky, včetně umělého zasněžení.100 m od hotelu se nachází přírodní koupaliště.Vynikající možnosti pro cykloturistiku, turistiku - množství turistických a cykloturistických tras.V dosahu je krytý bazén, tenisové kurty a squash.Řada dalších kvalitních služeb je navíc dostupná v horském městečku Železná Ruda, od jehož ruchu je však náš hotel bezpečně vzdálen 2km. Procházka od hotelu do městečka patří dle našich hostů k velmi romantickým zážitkům.Nabídka hotelu i jeho jedinečná poloha jsou důvody, proč se k nám naši hosté každý rok pravidelně vracejí.

Tipy na výlet po okolí

Hotel pořádá každý týden jednodenní zájezdy po Šumavě, Bavorském lese a také do Alp.Velmi atriaktivní jsou např. zájezdy do Berchtesgadenských Alp nebo Pasova viz foto. Jezdí se mikrobusem, při větším počtu osob autobusem Mercedes Vario,nebo Setra.Novinka: Sankt Wolfgang-WolfgangseeCíle zájezdů : * Okruh okolo Javora úterý * Na kole k Vydře a do Modravských slatí úterý * Výlet pod Roklan úterý * Okruh Šumavou středa * Mnichov středa * Berchtesgádenské Alpy čtvrtek * Garmisch-Partenkirchen čtvrtek * Pasov pátek * Třístoličník - Trojmezí - Plechý pátek * Z Pasova lodí po modrém DunajiTyto zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s C.K. Šumava tour v Železné Rudě. Na těchto stránkách najdete širší nabídku zájezdů, které jsou pro Vás připraveny: www.sumavatour.cz

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete