Statistika našeho portálu

  • 87 220 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 159 Míst a památek

Hotel Flag - Strážnice

Předměstí 3, Strážnice

Hotel FLAG se nachází ve městě STRÁŽNICE, která je známá především konáním Mezinárodního folklorního festivalu. Hotel poskytuje ubytování v 57 jedno a dvoulůžkových pokojích a apartmánech o celkové kapacitě 110 lůžek + 39 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatným WC se sprchou. (apartmány koupelnou), barevnou TV a telefonem s přímou linkou. Pro firmy nabízíme – nově zrekonstru…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Předměstí 3, Strážnice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Hodonín
Obec
Strážnice

Fotogalerie k článku

Hotel FLAG se nachází ve městě STRÁŽNICE, která je známá především konáním Mezinárodního folklorního festivalu. Hotel poskytuje ubytování v 57 jedno a dvoulůžkových pokojích a apartmánech o celkové kapacitě 110 lůžek + 39 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatným WC se sprchou. (apartmány koupelnou), barevnou TV a telefonem s přímou linkou. Pro firmy nabízíme – nově zrekonstruovaný klimatizovaný sál až pro 100 osob. K dispozici je veškerá Technika – data-projektor, zpětný projektor, video, TV, flyp-chart, plátno. Možnost využití sálu pro různé akce jako např. rauty, firemní oslavy, svatby, disco-večery, varieté, show atd. Večerní využití sálu v podobě noční baru s videoprojekcí ( sportovní přenosy, filmy, písničky, TV ).

Možnosti stravování

Svatby, rodinné oslavy, firemní večírky – do 100-150 osob. K dispizici je také vinárna pro malé svatby do 25 osob (formou tabule), do 45 osob skupiny. Rovněž je možno využít pro degustace vín nebo večery s cimbálovou muzikou. Příjemné posezení na terase s výhledem na předměstí města Strážnice. Široký výběr specialit na grilu, zábavné večery s taneční hudbou, videoprojekce.

Popis okolí

Město Strážnice je historicky známým městem. Město Strážnice je velmi dobře dostupné zejména po dálnici D1 Praha – Brno - Bratislava, Exit 48 Strážnice, Hodonín, Uherské Hradiště.

Tipy na výlet po okolí

Milotice (zámek a zahrada), Čejkovice – vinařská obec (tvrz, Vinařské družstvo, expozice T.G.M.); Strážnice (folklór); výlety do SR (Holíč, Senica) a Rakouska (Poysdorf, Vídeň); zimní turistika v Chřibech či Bílých Karpatech. Vlastivědné a etnografické muzeum.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Stavění máje - zahájení návštěvní s…

28.04.2019 - 28.04.2019
skanzen Strážnice

Poslední dubnový víkend zahájí ve Strážnici návštěvní sezonu místního skanzenu. A jak jinak než stavěním máje s…

Krajem vína - Putování po vinařskýc…

08.06.2019 - 08.06.2019
Strážnice

Cykloseriál Krajem vína 2019

Festival otevřených sklepů – Jaro n…

27.04.2019 - 28.04.2019
Moravská Nová Ves,…

Třicítka vinařů vás na dva dny přivítá ve svých sklepech a nabídne vám svá vína. Jarní Festival otevřených sklepů…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete