Statistika našeho portálu

  • 91 970 Akcí v kalendáři
  • 5 383 Ubytovacích zařízení
  • 24 179 Míst a památek

Hotel Flag - Strážnice

Strážnice

Hotel FLAG se nachází ve městě STRÁŽNICE, která je známá především konáním Mezinárodního folklorního festivalu. Hotel poskytuje ubytování v 57 jedno a dvoulůžkových pokojích a apartmánech o celkové kapacitě 110 lůžek + 39 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatným WC se sprchou. (apartmány koupelnou), barevnou TV a telefonem s přímou linkou. Pro firmy nabízíme – nově zrekonstru…

Loading...

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Předměstí 3, Strážnice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Hodonín
Obec
Strážnice

Fotogalerie k článku

Hotel FLAG se nachází ve městě STRÁŽNICE, která je známá především konáním Mezinárodního folklorního festivalu. Hotel poskytuje ubytování v 57 jedno a dvoulůžkových pokojích a apartmánech o celkové kapacitě 110 lůžek + 39 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatným WC se sprchou. (apartmány koupelnou), barevnou TV a telefonem s přímou linkou. Pro firmy nabízíme – nově zrekonstruovaný klimatizovaný sál až pro 100 osob. K dispozici je veškerá Technika – data-projektor, zpětný projektor, video, TV, flyp-chart, plátno. Možnost využití sálu pro různé akce jako např. rauty, firemní oslavy, svatby, disco-večery, varieté, show atd. Večerní využití sálu v podobě noční baru s videoprojekcí ( sportovní přenosy, filmy, písničky, TV ).

Možnosti stravování

Svatby, rodinné oslavy, firemní večírky – do 100-150 osob. K dispizici je také vinárna pro malé svatby do 25 osob (formou tabule), do 45 osob skupiny. Rovněž je možno využít pro degustace vín nebo večery s cimbálovou muzikou. Příjemné posezení na terase s výhledem na předměstí města Strážnice. Široký výběr specialit na grilu, zábavné večery s taneční hudbou, videoprojekce.

Popis okolí

Město Strážnice je historicky známým městem. Město Strážnice je velmi dobře dostupné zejména po dálnici D1 Praha – Brno - Bratislava, Exit 48 Strážnice, Hodonín, Uherské Hradiště.

Tipy na výlet po okolí

Milotice (zámek a zahrada), Čejkovice – vinařská obec (tvrz, Vinařské družstvo, expozice T.G.M.); Strážnice (folklór); výlety do SR (Holíč, Senica) a Rakouska (Poysdorf, Vídeň); zimní turistika v Chřibech či Bílých Karpatech. Vlastivědné a etnografické muzeum.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Burger street food - Bzenec

07.02.2020 - 09.02.2020
Bzenec

Pořádáme pro Vás skvělou a jedinečnou akci Burger street fest.

Jarní otvírání sklepů v Šardicích

28.03.2020 - 28.03.2020
sklepy po celé obci

Druhý ročník vinařské akce, která navazuje na tradiční letní otevřené sklepy a umožní návštěvu nejen těm milovníkům…

Dechovkový festival - Petrov

08.08.2020 - 08.08.2020
Areál historických…

10. ročník DH festivalu v Petrově - Plžích dne 08.08. 2020 od 15:00, vstupné 150,- Kč

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete

Loading...