Statistika našeho portálu

  • 99 553 Akcí v kalendáři
  • 5 394 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Formule - Děčín

Děčín

Dvouhvězdičkový Hotel Formule je vhodný zejména pro rodinnou rekreaci.Využít ho však můžete i při služební cestě do našeho regionu či do sousedního Německa.HOTEL FORMULE * * je připraven Vám nabídnout 49 míst k ubytování v pohodlných pokojích s balkónem či bez balkónu,se standardním sociálním zařízením sprcha,WC. Hostům je též k dispozici prostorné parkoviště.Navštivte naše webové stránky pro víc…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pěší 113, Děčín
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Děčín

Fotogalerie k článku

Dvouhvězdičkový Hotel Formule je vhodný zejména pro rodinnou rekreaci.Využít ho však můžete i při služební cestě do našeho regionu či do sousedního Německa.HOTEL FORMULE * * je připraven Vám nabídnout 49 míst k ubytování v pohodlných pokojích s balkónem či bez balkónu,se standardním sociálním zařízením sprcha,WC. Hostům je též k dispozici prostorné parkoviště.Navštivte naše webové stránky pro více informací.

Možnosti stravování

Hotel Formule má vlastní restauraci s venkovní terasou. Nabídku z jídelního lístku či objednávka snídaně, polopenze nebo plné penze.RESTAURACE s nabídkou minutkové kuchyně, salátů. Též je možno využít terasu s rychlým občerstvením, zmrzlinou a možností grilování. Uzavřená společnost či skupina má k dispozici salónek s kompletním gastronomickým servisem.

Popis okolí

Poloha hotelu na okraji města Děčína nabízí k okolním výletům na kole i pěšky.Mnoho materiálu z našeho i sousedního regionu naleznete přímo v hotelu.HOTEL FORMULE * * se nachází na pravé straně Labe na trase Litoměřice – Ústí Střekov – Děčín. Pojedete-li od Ústí Střekov, tak v Nebočadech, u restaurace Kovárna, odbočíte DOPRAVA a k hotelu dojedete již po 100m. Pojedete-li z centra Děčína, tak tato odbočka je DOLEVA na konečné stanici MHD č.9, kde pro Vás poznávacím bodem může být také kaplička vedle restaurace Kovárna, kde právě odbočíte.

Tipy na výlet po okolí

Rádi Vám poskytneme informace pro Váš možný výlet.Dále nabízíme výlet do Terezína, Prahy, Kutné Hory a jiné.Pro Vás či Vaší skupinu domluvíme exkurzi pivovaru, skláren či hrnčířské díny.Umíme mnoho jen si nás vyzkoušejte.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete