Statistika našeho portálu

  • 101 025 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Hotel Gaudeamus - Sněžné

Sněžné

Umístění hotelu dává možnost konání rodinné a individuální rekreace, možnost konání rodinných a firemních oslav, seminářů a školení, je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty a pro setkání různých zájmových skupin. Je tedy výborným místem k pasivnímu i aktivnímu odpočinku. Vhodně vybavený hotel umožňuje hostům celoroční pobyt. Dále v rámci zkvalitnění služeb, mají naši hosté k dispozici připojení…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Umístění hotelu dává možnost konání rodinné a individuální rekreace, možnost konání rodinných a firemních oslav, seminářů a školení, je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty a pro setkání různých zájmových skupin. Je tedy výborným místem k pasivnímu i aktivnímu odpočinku. Vhodně vybavený hotel umožňuje hostům celoroční pobyt. Dále v rámci zkvalitnění služeb, mají naši hosté k dispozici připojení na internet, kdekoli na hotelu přes wifi síť.

Možnosti stravování

Rádi bychom Vás pozvali do restaurace, která je součástí hotelu. Naleznete zde bohatou nabídku jídel (cca 100), nápojů, příjemnou obsluhu a letní terasu. Jídelní lístek obsahuje domácí kuchyni, speciality, bezmasá jídla, těstoviny, saláty, palačinky, poháry…. Posezení v restauraci s celodenním provozem 10:00 – 22:00 Vám zpříjemní útulné prostředí s dobovým vybavením, historickými předměty, malbami a hlavně v zimním období teplo z kachlových kamen.

Popis okolí

Rekreační zařízení s hotelem GAUDEAMUS se nachází v turisticky oblíbené (nejbližší okolí je protkáno množstvím značených turistických a cykloturistických tras) chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy v rekreační oblasti v nadmořské výšce 600 m v obci Mílovy v blízkosti Milovského rybníka. V širším okolí (do 15 km) se rovněž nacházejí lyžařské vleky a běžecké tratě.

Tipy na výlet po okolí

- okolí je protkáno množstvím značených turistických, cykloturistických a běžkařských tras - koupání nebo bruslení v Milovském rybníku, vzdáleném cca 800m - možnost procházky k pražírně kávy Hofr, případně posezení v protější kavárně s domácími buchtami - procházka do Jezdeckého Klubu Blatiny (možnost sjednání výuky jízdy na koních, vyjížďky na koních nebo v kočáře - v nedalekém okolí hotelu jsou také k vidění skalní útvary jako: Dráteníčky, Malinská skála, Čtyři palice, Devět skal, Prales na Žákově hoře…

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete