Statistika našeho portálu

  • 102 699 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel GLOBÁL - Sokolov

Sokolov

Útulný zmodernizovaný hotel rodinného typu, s krásnou polohou blízko centra města u řeky. Klidné místo. 6 2-lůžkových pokojů a 2 apartmány. Ceny od 400,- apartmán od 1400,-. Všechny naše pokoje mají velikou koupelnu apartmány velikou vanu a nový stylový nábytek. Apartmán pro 5 osob + 2 přistýlky je dvoupatrový ve věži hotelu 90m2. Cena apartmánu pro 5 osob je 2000,-. Hotel má své vlastní hlídané …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
U Divadla 589, Sokolov
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Sokolov
Obec
Sokolov

Fotogalerie k článku

Útulný zmodernizovaný hotel rodinného typu, s krásnou polohou blízko centra města u řeky. Klidné místo. 6 2-lůžkových pokojů a 2 apartmány. Ceny od 400,- apartmán od 1400,-. Všechny naše pokoje mají velikou koupelnu apartmány velikou vanu a nový stylový nábytek. Apartmán pro 5 osob + 2 přistýlky je dvoupatrový ve věži hotelu 90m2. Cena apartmánu pro 5 osob je 2000,-. Hotel má své vlastní hlídané parkoviště.

Možnosti stravování

Snídaně formou švédských stolů + teplá snídaně.

Popis okolí

Sokolov je v srdci lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary - Mariánské Lázně - Františkovy Lázně. V blízkosti krásná příroda Krušných hor. Město Sokolov je jedno z nejzelenějších měst v ČR. Díky rekultivační činnosti po ukončení těžby hnědého uhlí se ze Sokolova stává oblast vodních nádrží. Již je spuštěna vodní nádr Michal a právě se dokončuje vodní nádrž Medard, která bude patřit k největším vodním plochám v ČR.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete