Statistika našeho portálu

  • 95 438 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Hotel Godula - Komorní Lhotka

Komorní Lhotka

V hotelu Godula je k dispozici 7 pokojů, celková kapacita je 19 lůžek. Pokoje jsou členěny následovně 3x třílůžkový se soc. zařízením, 1x dvoulůžkový se soc. zařízením, 2x dvoulůžkový bez soc. zařízení a 1x čtyřlůžkový se soc. zařízením. Vybavení pokojů - pokoje se sociálním zařízením (sprcha, WC), televize, pokoje bez sociálního zařízení (soc. zař. na chodbě) na pokoji jenom umyvadlo. V letním o…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Komorní Lhotka 17, Komorní Lhotka
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Frýdek-Místek
Obec
Komorní Lhotka

Fotogalerie k článku

V hotelu Godula je k dispozici 7 pokojů, celková kapacita je 19 lůžek. Pokoje jsou členěny následovně 3x třílůžkový se soc. zařízením, 1x dvoulůžkový se soc. zařízením, 2x dvoulůžkový bez soc. zařízení a 1x čtyřlůžkový se soc. zařízením. Vybavení pokojů - pokoje se sociálním zařízením (sprcha, WC), televize, pokoje bez sociálního zařízení (soc. zař. na chodbě) na pokoji jenom umyvadlo. V letním období jsou také k dispozici 2 chatky 4 -lůžková a 5 -lůžková.

Možnosti stravování

Stravování v hotelu je možno formou plné penze nebo polopenze a samozřejmostí jsou dětské (poloviční porce). Pro našeho šéfkuchaře bude potěšením Vás zasvětit do tajů místních specialit a nabídnout i typická česká jídla, jejichž chuť se nejlépe snoubí s hořkostí světoznámého moku z nedalekého pivovaru Radegast.

Popis okolí

Hotel Godula se nachází v samém středu malebného turistického centra severní Moravy - v obci Komorní Lhotka. Hotel nese jméno hory Goduly, která spolu s několika dalšími vrcholky Beskyd rámuje toto překrásné místo plné klidu a pohody, po kterém tak touží většina našich návštěvníků. Obcí prochází několik cyklotras, po kterých je možno se dostat na vrcholy blízkých Beskyd. Je zde plno turistických tras, nejen pro letní a zimní turistiku, ale také běžky a pro sjezdové lyžaře.

Tipy na výlet po okolí

Turisté si mohou vybrat z několika tras vedoucích přes okolní kopce - Godulu, Ropičku, Kotař a Prašivou - zpět k našemu hotelu. Většina tras je v létě sjízdná i pro cyklisty; v zimě s oblibou využívají možnosti výletu po okolních hřebenech běžkaři. Horolezci si mohou ověřit své dovednosti na cvičných stěnách zdejšího kamenolomu. Pro ty, kteří se rozhodli pro méně intenzivní trávení volného času, nabízí Komorní Lhotka několik alternativ. Procházky členitým malebným údolím obce, návštěvu bylinných lázniček, finské sauny nebo bazénu v blízkém hotelu Premier.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Ladná Čeladná - Čeladná

06.08.2021 - 07.08.2021
Čeladná

Ladná Čeladná se po loňské odmlce vrací do podhůří Beskyd.

HSF System Bike Čeladná - Čeladná

21.08.2021 - 21.08.2021
Základní škola

HSF System Bike Čeladná je celorepublikový MTB závod pro širokou veřejnost konaný v Moravskoslezském kraji přímo v…

Frýdlantský duatlon 2021- Frýdlant …

05.09.2021 - 05.09.2021
Frýdlant nad Ostravicí

Frýdlantský duatlon - akce pro všechny aktivní sportovce, kteří si rádi užijí atmosféru závodu, ale i pro všechny…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pondělí 14. červen

Dnes má svátek Roland

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete