Statistika našeho portálu

  • 93 530 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 179 Míst a památek

Hotel Happy Star - Znojmo

Znojmo

Hotel je nový komfortní tříhvězdičkový hotel, který se nachází na samé hranici národního parku Podyjí. Hotel nabízí hostům: 23 dvojlůžkových pokojů, 3 apartmány. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC a fénem (apartmány také vanou), kabelovou televizí, telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem a přípojkou k internetu. - více Parkování je přímo u hotelu, je zdarma a je…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Hnanice 111, Znojmo
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Znojmo
Obec
Znojmo

Fotogalerie k článku

Hotel je nový komfortní tříhvězdičkový hotel, který se nachází na samé hranici národního parku Podyjí. Hotel nabízí hostům: 23 dvojlůžkových pokojů, 3 apartmány. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC a fénem (apartmány také vanou), kabelovou televizí, telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem a přípojkou k internetu. - více Parkování je přímo u hotelu, je zdarma a je chráněno kamerovým systémem.

Možnosti stravování

Hotel nabízí tradiční českou a místní moravskou kuchyni, kterou si můžete vychutnat společně s vynikajícími moravskými víny v hotelové restauraci (60 míst), salonku (60 míst) nebo stylové vinárně (40 míst). Letní terasy (jižní - navazující součást restaurace, severní - vhodná pro cyklisty, každá 20 míst). Venkovní gril s altánem (s posezením pro 25 osob).

Popis okolí

Malebná krajina u NP Pdyjí mezi vinicemi.

Tipy na výlet po okolí

Vranov nad Dyjí, Rakousko, Znojmo, Bítov, Cornštejn...

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Kooperativa tour 2020 - Čechomor ak…

31.07.2020 - 31.07.2020
Děčín, vinařství

Skupina Čechomor zahraje po dlouhé době v akustické sestavě.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete