Statistika našeho portálu

  • 101 005 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Hotel Harmony - Benešov

Benešov

Kvalitní a příjemné ubytování, pokoje jsou nově vybavené stylovým nábytkem. K dispozici jsou 4 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, 2 jednolůžkové pokoje a 8 apartmánů pro 2-4 osoby. Apartmány jsou vhodné pro delší pobyty, mají samostatný vchod. Hostům je k dispozici malý venkovní bazén se zahradou, kde je možnost odpočinku a příjemného posezení, což jistě ocení maminky s dětmi. U hotelu Harm…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Vlašimská 508, Benešov
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Benešov
Obec
Benešov

Fotogalerie k článku

Kvalitní a příjemné ubytování, pokoje jsou nově vybavené stylovým nábytkem. K dispozici jsou 4 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, 2 jednolůžkové pokoje a 8 apartmánů pro 2-4 osoby. Apartmány jsou vhodné pro delší pobyty, mají samostatný vchod. Hostům je k dispozici malý venkovní bazén se zahradou, kde je možnost odpočinku a příjemného posezení, což jistě ocení maminky s dětmi. U hotelu Harmony se nachází parkoviště, parkování je zahrnuto v ceně pokoje.

Možnosti stravování

Snídaně jsou podávány formou bufetu v zimní zahradě.

Popis okolí

V samém středu města můžete navštívit řadu památek. Na Karlově kostel sv. Mikuláše, hned o pár desítek metrů níže zříceninu Minoritského kláštera, na náměstí kostel sv. Anny nebo mimo jiné krásnou budovu zdejšího gymnázia. Je zde také možnost zhlédnout zajímavou výstavu v Muzeu umění města Benešov, navštívit Městské divadlo nebo usednout do sedaček nově zrekonstruovaného kina. Příznivci plavání a bruslení uvítají nabídku celoročního provozu krytého plaveckého bazénu a zimního stadionu. Centrum města má nespočet hospůdek, restaurací, pizzerií, kaváren a klubů s možností bowlingu, kulečníku a šipek.

Tipy na výlet po okolí

* 3 km - Konopiště (zámek, park, rybník, botanická zahrada) * 7 km - Jemniště (zámek, park) * 7 km - Tvrz Mrač (zřícenina) * 9 km - Golfové hřiště Konopiště (golf) * 10 km - Letiště Nesvačily (vyhlídkové lety) * 12 km - Hrad Zbořený Kostelec (zřícenina, řeka) * 18 km - Hrusice (památník Josefa Lady) * 24 km - Český Šternberk (hrad, řeka) * 25 km - Sázava (klášter, sklářské muzeum, řeka) * 30 km - Blaník (hora s legendou)

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete