Statistika našeho portálu

 • 102 223 Akcí v kalendáři
 • 5 391 Ubytovacích zařízení
 • 24 208 Míst a památek

Hotel Harmony Club - Ostrava

Ostrava

Harmony Club Hotel je typickým městským hotelem s velmi výhodnou polohou. Tvoří výškovou dominantu městské části Mariánské Hory a leží v těsné blízkosti hlavní komunikace spojující centrum města s mezinárodní silnicí I/II. Atraktivitu polohy hotelu zvyšuje blízkost pohoří Moravskoslezské Beskydy, které jsou největší chráněnou krajinnou oblastí České republiky s řadou jedinečných přírodních zajíma…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
28. října 1263/170, Ostrava
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Ostrava - město
Obec
Ostrava

Fotogalerie k článku

Harmony Club Hotel je typickým městským hotelem s velmi výhodnou polohou. Tvoří výškovou dominantu městské části Mariánské Hory a leží v těsné blízkosti hlavní komunikace spojující centrum města s mezinárodní silnicí I/II. Atraktivitu polohy hotelu zvyšuje blízkost pohoří Moravskoslezské Beskydy, které jsou největší chráněnou krajinnou oblastí České republiky s řadou jedinečných přírodních zajímavostí. Velkou předností hotelu je snadná dostupnost jak autem tak veřejnými dopravními prostředky autobus, tramvaj .

Kapacita hotelu

 • Celková kapacita hotelu je 152 pokojů
 • 90 jednolůžkových pokojů
 • 53 dvoulůžkových pokojů
 • 8 manažerů (dvoulůžkových)
 • 1 apartmá (dvoulůžkové)
 • To představuje základní ubytovací kapacitu 152 pokojů a 214 lůžek.

Vybavenost pokojů

Pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi, telefon s přímou volbou a možnost připojení na internet. Apartmá a pokoje MANAGER jsou vybaveny minibarem. Nově nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích MANAGER, které poskytují potřebné pohodlí pro práci s výpočetní technikou.

Kongresové služby

Kapacita a technické zázemí hotelu umožňuje pořádat společenské, rodinné i veřejné akce, obchodní setkání a jednání, prezentace firem, školení, rauty, recepce, plesy, konference, semináře, kulturní akce, symposia, gala večery, gastronomické akce, firemní i společenské večírky, přednáškové akce atd.

Možnosti stravování

Restaurace: jedná se o klasickou restauraci se základní kapacitou 80 míst u stolu. Tyto prostory díky variabilnosti lze uspořádat dle potřeby. Jídelní lístek, který je obměňován nekolikrát do roka, obsahuje speciality jak české, tak mezinárodní kuchyně. Běžně jsou pořádány speciální gastronomické akce. Široká nabídka nápojů alkoholických i nealkoholických doplňuje sortiment jídel. Využitím přestavitelných paravánů lze v prostorách restaurace vytvořit žádoucí intimní prostředí. Restauraci lze v případě zájmu využít i pro setkání uzavřených skupin.

Snack bar: je umístěn ve vstupní hale a nabízí celkem 12 míst. K občerstvení vedle široké nabídky nápojů jsou nabízeny i minutkové pokrmy, zmrzlinové poháry, cukrářské výrobky. Hotelová hala: nabídka 20 míst v hotelové hale umožňuje nejen základní občerstvení, ale i prostor pro neformální jednání. V době uzavření restaurace je zde poskytován komplexní jídelní servis.

Popis okolí

Hotel tvoří výškovou dominantu městské části Ostrava – Mariánské Hory a leží v těsné blízkosti hlavní komunikace spojující centrum Ostravy s mezinárodní silnicí. Velkou předností hotelu je snadná dostupnost autem i veřejnými dopravními prostředky.

Tipy na výlet po okolí

 • Atraktivitu polohy hotelu zvyšuje blízkost pohoří Moravskoslezské Beskydy, které jsou největší chráněnou krajinnou oblastí České republiky s řadou jedinečných přírodních zajímavostí. Lysá hora nejvyšší hora Beskyd cca 40 km.
 • hrad Hukvaldy
 • hrad Helfštýn
 • hrad Starý Jičín
 • Arboretum Nový Dvůr u Opavy
 • Hornické muzeum Landek
 • jodová sanatoria Klimkovice
 • Skanzen Rožnov pod Radhoštěm atd.
 • Váš volný čas můžete také využít k nákupům. Ostrava se pyšní jedním z největších nákupních center v České republice - Shopping park Ostrava. Za zmínku též stojí velké obchodní centrum Futurum, které je od hotelu vzdáleno jen pár desítek metrů.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

R4 Alexandra Dovgan 2023 - Ostrava

22.04.2024 - 22.04.2024
Kino Vesmír

Poprvé v České republice se představí právě v Ostravě se svým recitálem mladá šestnáctiletá pianistka Alexandra Dovgan.…

Čarodějnice na Slezskoostravském hr…

27.04.2024 - 27.04.2024
Slezskoostravský hrad

Oblíbené čarodějnice se po několikaleté pauze vrací na Slezskoostravský hrad.

B4 Závěrečný koncert 70. sezóny 202…

02.05.2024 - 02.05.2024
Kino Vesmír

Brahmsův Druhý klavírní koncert a Dvořákův Zlatý kolovrat v programu závěrečného koncertu JFO, kterou naposledy jako…

P4 Závěrečný koncert 70. sezóny II …

03.05.2024 - 03.05.2024
Kino Vesmír

Brahmsův Druhý klavírní koncert a Dvořákův Zlatý kolovrat v programu závěrečného koncertu JFO, kterou naposledy jako…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete