Statistika našeho portálu

  • 92 676 Akcí v kalendáři
  • 5 381 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Hotel Harrachov Inn - Harrachov

Harrachov

Celková kapacita hotelu je 30 moderních pokojů se skladbou 10 dvoulůžkových, 10 třílůžkových, 7 čtyřlůžkových, 2 rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi a 1 nadstandardní apartmán s kuchyňskou linkou a 3 oddělenými místnostmi. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC a TV SAT část pokojů má k dispozici balkon. Vkusně zařízené pokoje skýtají příjemný výhled na Čertovu horu nebo klidnou část…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Harrachov 217, Harrachov
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Harrachov

Fotogalerie k článku

Celková kapacita hotelu je 30 moderních pokojů se skladbou 10 dvoulůžkových, 10 třílůžkových, 7 čtyřlůžkových, 2 rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi a 1 nadstandardní apartmán s kuchyňskou linkou a 3 oddělenými místnostmi. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC a TV SAT část pokojů má k dispozici balkon. Vkusně zařízené pokoje skýtají příjemný výhled na Čertovu horu nebo klidnou část centra města Harrachov.

Možnosti stravování

Součástí hotelu je restaurace s celodenním provozem. Stylový bar s výhledem na čertovu horu a město Harrachov má zvláště ve večerních hodinách osobitou atmosféru. Snídaně jsou podávány formou buffetu od 7 do 10:00 hod. Obědy i večeře jsou formou a la carte nebo 3-chodového podávaného menu v rámci polopenze popř. plné penze. Hotel nabízí bezplatně hostům bezdrátový Wi-Fi internet ve všech částech včetně pokojů.

Popis okolí

Hotel Harrachov Inn je vzdálen ca 5 min pěšky od centra Harrachova a zároveň lanovky na Čertovu horu, skokanské můstky přímo u hotelu lanová dráha jezdí v letní sezóně od 8-18 hod a to každou půlhodinu; v zimní sezóně jezdí od 8-16 hod nepřetržitě hotel má k dispozici karty s 15% slevou na zakoupení jízdenky na lanovky-platí při zakoupení v hlavní pokladně; v začátkem listopadu je odstávka na běžnou údržbu lanovky. Možnosti strávení volného času v Harrachově: půjčovna horských kol v hotelu, driving range u hotelu, golf 2km, minigolf 500m od hotelu, tenisové kurty 500m od hotelu, bowling, přírodní koupaliště, muzeum skla + návštěva sklárny, muzeum lyží, pivovar, kino.

Tipy na výlet po okolí

• Hotelová recepce je schopna zprostředkovat výlety do okolí jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. • Výlety s taxi, minibusem a autobusem i s průvodcem. • Zajištění výletů na horských kolech s průvodcem - dle přání klienta a dle možností dostupnosti terénu v KRNAPu pouze na vyznačených cyklotrasách. Tipy na výlety po horách • Z Harrachova se pěšky dostanete k: pramen Labe ca 13 km, Vosecká bouda ca 8 km, Krakonošova snídaně ca 5 km, Ručičky ca 5 km, horská chata Dvoračky ca 8 km, rozhledna Štěpánka v Příchovicích u Kořenova. • Autem: Rokytnice nad Jizerou, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou - Sněžka, Janské lázně. Tipy na výlety do měst, na zámky, hrady a ZOO • Vrchlabí - muzeum + expozice Kámen a život • Bozkov - jeskyně • Dvůr Králové - ZOO se Safari, v blízkosti zámek Kuks • Turnov - zámek Hrubý rohozec a Sychrov• Železný Brod - zřícenina Frýdštějn a rozhledna Kopanina • Liberec - historický střed města, ZOO, botanická zahrada, v městečku Babylon možnost nákupů, Aquapark s tobogány, spousta zábavných atrakcí, každé úterý a čtvrtek jezdí přímá autobusová linka Harrachov - Liberec Babylon a zpět, hotel Svornost má poukázky s 10% slevou na celodenní vstupenku • Frýdlant - hrad Frýdlant• Jičín - historický střed města, hrad Trosky, hrad Kost • Praha - hlavní město České republiky, prohlídka města a výlety lodí na řece Vltavě

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Příjezd Krakonoše - Harrachov

21.03.2020 - 21.03.2020
Harrachov

Příjezd Krakonoše má dlouholetou tradici, 74 let od jejího vzniku, tudíž je celorepublikovou akcí. Návštěvníky čeká…

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

17.03.2020 - 17.03.2020
TJ Sokol Turnov,…

Společenství Josefa Zezulky. Hledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti.

Čokoládový festival - Turnov

27.03.2020 - 29.03.2020
Kulturní Centrum,…

Přijďte se bavit s celou rodinou! Připravené jsou pro návštěvníky kvízy, soutěže a spousty dárků! Hlavním programem…

Bleší trhy Tuhaň a Čurdovo pivo - S…

29.03.2020 - 29.03.2020
Obec Tuhaň na Semilsku

Akce s téměř 40letou tradicí, dříve známá pod názvem - burza Chuchelna. Nyní v obci Tuhaň na Semilsku, rodná vesnice…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete